Nasze projekty

O. Szustak będzie gościem „Duchowości dla Warszawy”

O. Adam Szustak OP będzie gościem kolejnego wykładu otwartego z cyklu "Duchowość dla Warszawy" - poinformował ks. prof. Krzysztof Pawlina, rektor PWTW, która organizuje ten cykl.

Reklama

Wykład odbędzie się 29 listopada w Centralnej Bibliotece Rolniczej w Warszawie, start godz. 19, wstęp wolny.

O. Adam Szustak będzie starał się odpowiedzieć na pytanie: „Czy warto być w takim Kościele?”.. Jego wystąpienie wpisze się w tematykę wykładów otwartych organizowanych przez Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie dla wszystkich warszawiaków. – Warszawa jest miastem, gdzie krzyżują się polityka, kultura, sztuka. Miastem, które pędzi i w którym czasem łatwo się zgubić, także życiowo. Te wykłady mają pomóc wszystkim tym, którzy czują się zapędzeni, zagubieni, którzy próbują sobie różne rzeczy w życiu poukładać – mówił ks. prof. Krzysztof Pawlina, rektor PWTW, zapowiadając wczoraj spotkanie z o. Szustakiem. 

🔷 PRZECZYTAJ: Cisza, modlitwa i nieprzebrany tłum czyli o. Szustak na Placu Zbawiciela

Reklama
Reklama

Właśnie wczoraj cykl zainaugurował swoją działalność w tym roku akademickim. Gośćmi wczorajszego wykładu byli Monika i Marcin Gomułkowie, którzy mówili o tym „Jak nie wypalić się w małżeństwie”.

Wszystkie wykłady z cyklu „Duchowość dla Warszawy” są bezpłatne, może na nie przyjść każdy. Transmituje je w Internecie Archidiecezja Warszawska. 

🔷 PRZECZYTAJ: Ks. Rymuza z DA Sandał: o. Szustak ma ogień w sobie!

Reklama
Reklama

ad/Stacja7

 

Reklama
Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite