Nasze projekty

Plan na Wielkanoc

Chrystus zmartwychwstan jest! Mamy dla Was kilka propozycji, które o różnych porach dnia pomogą Wam cieszyć się tym radosnym wydarzeniem!

Reklama

Tego dnia koniecznie weź udział w wielkanocnej Mszy świętej! To najważniejsze święta dla nas, wierzących, najbardziej uroczysta niedziela w całym roku. Warto także wcześniej się do niej przygotować. Może skorzystasz z naszej wyjątkowej analizy czytań “Jutro Niedziela”?

O poranku tradycyjnie zasiądziemy do wielkanocnego śniadania. Jak je rozpocząć? W tym artykule znajdziesz konkretne wskazówki. Pomódl się ze swoją rodziną przy świątecznym stole!

Zachęcamy, by w ciągu dnia posłuchać ulubionej wielkanocnej pieśni. I to naprawdę głośno, tak żeby słyszał ją cały dom (a może nawet sąsiedzi!). Kilkadziesiąt wielkanocnych utworów zamieściliśmy na naszej specjalnej świątecznej playliście.

Reklama

Niedziela Wielkanocna to także jeden z dwóch dni w roku, kiedy papież udziela specjalnego błogosławieństwa Urbi et Orbi. Będzie mieć ono miejsce po zakończeniu Mszy Świętej z Franciszkiem.

Nie zapomnij także wysłać życzeń wielkanocnych do swoich bliskich! Jeśli potrzebujesz graficznego dodatku do kilku słów od serca, przygotowaliśmy 3 wzory kartek do pobrania. Ściągnij tę, która Ci się podoba i roześlij do swoich bliskich. Możesz ją wstawić na swojego Facebooka lub wydrukować i wysłać jeszcze w oktawie Wielkanocy.

A jeśli pogoda będzie temu sprzyjać, może wybierzesz się na wielkanocny spacer? Niech będzie to okazja do zachwytu nad światem, który dał nam nasz wielki Bóg, Pan Zwycięzc, nad Jego dziełem stworzenia i nad darem zbawienia. Jeśli będziesz mieć pragnienie wyrazić swoją wdzięczność modlitewnie, dziś świetnie sprawdzi się hymn Ciebie, Boga, wysławiamy.

Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę