Nasze projekty

Wielkanocne kartki do pobrania i wysłania

Jedną z wielkanocnych tradycji jest składanie życzeń naszym najbliższym. Można wykorzystać do tego także świąteczne kartki. Przygotowaliśmy dla Was 6 wzorów do wyboru.

Reklama

Na naszych kartkach wielkanocnych nie ma pisanek i zajączków. Postanowiliśmy pokazać na nich to, co te Święta oznaczają: zmartwychwstanie.

Poszczególne wzory mocno różnią się od siebie. Mamy nadzieję, że dzięki temu z kartek skorzystają osoby o różnej wrażliwości i zapotrzebowaniu.

Kartki śmiało możecie wykorzystać te pliki do życzeń internetowych Waszej parafii czy wspólnoty – format pliku sprawdzi się na każdej stronie i w mediach społecznościowych.

Reklama

Kartka nr 1

Minimalistyczny wzór z radosnym napisem „Chrystus zmartwychwstał” oraz pełną nadziei zapowiedzią, że zmartwychwstaniemy także my wszyscy. Znakiem tej nadziei jest również dominujący zielony kolor tej kartki.

POBIERZ PLIK JPG

Reklama

Kartka nr 2

To chyba najbardziej poruszająca kartka wielkanocna wśród naszych propozycji. Nawiązuje ona do spotkania ze Zmartwychwstałym św. Tomasza Apostoła. Krótkie hasło „Pan mój i Bóg mój” to zaproszenie dla każdego świadka Jezusa do odważnego wyznawania wiary.

POBIERZ PLIK JPG

Reklama

Kartka nr 3

Na trzeciej kartce zamieściliśmy fragment Orędzia Paschalnego, Exsultetu, który usłyszymy w czasie Liturgii Wigilii Paschalnej. Ten tekst jest niezwykły i dla wielu z nas być może daleki – przecież słyszymy go tylko raz w roku. Może ta kartka będzie zachętą, by mocniej zasłuchać się w słowa Exsultetu właśnie w tegoroczną Noc Zmartwychwstania.

POBIERZ PLIK JPG


Kartka nr 4

➤ POBIERZ PLIK JPG


Kartka nr 5

➤ POBIERZ PLIK JPG


Kartka nr 6

➤ POBIERZ PLIK JPG


Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę