Nasze projekty
wykorzystane

Anioły Miłosierdzia

Ludzi-Aniołów stworzył nam Pan Bóg, byśmy i my mogli coraz bardziej, z dnia na dzień stawać się aniołami

Reklama

Są tacy ludzie, którzy jeśli tylko pojawią się w pobliżu nas, robi się jakoś jaśniej, milej, spokojniej, radośniej. Każdy z nas pewnie spotkał kogoś takiego. Ludzie z którymi chce się być, chce się spędzać czas, rozmawiać, przebywać.

Są też tacy ludzie, którzy mają dodatkowy zmysł widzenia rzeczy i sytuacji, których inni nie dostrzegają. Tam gdzie dzieje się krzywda, ktoś potrzebuje pomocy, oni nagle nie wiedzieć skąd pojawiają się niepostrzeżenie i  już są, działają.

Są także i tacy, którzy choćby nie wiem jak nierealne było wyzwanie ale służyć ma innym rzucą wszystko, zostawią swoje życie, podejmą się niemożliwego i co więcej zrealizują to.

Reklama

Trudno sobie wyobrazić ale są także tacy ludzie – tych jest najmniej – którzy łączą te wszystkie cechy w sobie. Takich ludzi nazywamy Aniołami Miłosierdzia.

Ludzi – Aniołów stworzył nam Pan Bóg, byśmy i my mogli coraz bardziej, z dnia na dzień stawać się aniołami. Aniołowie budują ośrodki dla potrzebujących, schroniska dla bezdomnych, organizują posiłki, pomagają w codziennym, zwykłym życiu. Budują także hospicja, miejsca gdzie Miłosierdzie jest odmieniane jest przez wszystkie przypadki. Miejsca, w którym jak nigdzie jest się blisko schodów prowadzących do nieba. Miejsca, gdzie żyją ludzie, którzy są dla nas mostem. Mostem łączącym niebo z ziemią. Są dla nas Mostem do Nieba.

Zapraszam wszystkich do wydania o Aniołach Miłosierdzia i zapraszam do budowy Mostu do Nieba, wspólnie z Aniołami Miłosierdzia.

Reklama

Każdego roku na Litwie z powodu nieuleczalnych chorób umiera ponad 120 dzieci. Do dziś nie ma dla nich odpowiedniego miejsca. Most do Nieba to pierwsze hospicjum dla dzieci na Litwie. Dzięki Fundacji Aniołów Miłosierdzia, dzięki Wam powstanie miejsce, w którym nieuleczalnie chore dzieci będą wstępować na drogę do nieba. Otoczone miłością rodziny i przyjaciół. Chcemy im służyć do końca.

Reklama
Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę