Nasze projekty
Fot. ballerinafarm /Instagram

Zdobywczyni tytułu „Mrs. America”: Przyjście na świat moich dzieci, to najbardziej uskrzydlające chwile w moim życiu

Hannah Neeleman, 33-letnia zdobywczyni tytułu „Mrs. America”, zapytana o wydarzenie z życia, które najbardziej ją uskrzydliło, odpowiedziała: "Tego rodzaju wydarzenie przeżywałam siedmiokrotnie, za każdym razem, gdy sprowadzałam te «święte duszyczki» moich dzieci na ziemię". Odpowiedź spotkała się z owacją na stojąco!

Reklama

Hannah Neeleman jest mamą siedmiorga dzieci, pochodzi ze stanu Utah. Jej dom znajduje się w mieście Kamas w Utah – to „Ballerina Farm”, w której wraz z mężem produkuje ona przetwory mięsne i mleczne. Farma ta jest znana w różnych mediach społecznościowych ze swoich programów. Prezentuje się w nich cala rodzina: małżonkowie i siódemka dzieci w wieku od 1 do 11 lat.

Kilka dni temu Hannah wywalczyła tytuł „Mrs. America”. W organizowanym od 1977 konkursie „Mrs. America” startowały, jak co roku, przedstawicielki wszystkich 50 stanów amerykańskich oraz stołecznego Dystryktu Kolumbii w wieku od 20 do 50 lat.

CZYTAJ: Miss Niemiec: modliłam się, żeby Bóg uczynił to, co jest właściwe dla mojego życia

Reklama

„Było to nieporównywalne z niczym innym uczucie macierzyństwa i bycia z nimi”

Podczas konkursu w ostatnim, najważniejszym dniu, sędzia zadał pytanie każdej z uczestniczek o wydarzenie, które w największym stopniu dodało siły i uskrzydliło.

Neeleman odpowiedziała: Tego rodzaju wydarzenie przeżywałam siedmiokrotnie, za każdym razem, gdy sprowadzałam te «święte duszyczki» moich dzieci na ziemię oraz gdy przytulałam i obejmowałam te nowo narodzone niemowlęta. Było to nieporównywalne z niczym innym uczucie macierzyństwa i bycia z nimi. To są chyba te najbardziej «uskrzydlające» chwile i wydarzenia w moim życiu”.

Reklama

Wypowiedź ta spotkała się z owacją na stojąco ze strony obecnej na imprezie publiczności!

Zdobycie tytułu „Pani Ameryki” daje możliwość startu w ogólnoświatowym konkursie „Mrs. World”. Zdobywczynie tytułu ze Stanów Zjednoczonych sześciokrotnie zwyciężały później w tej rywalizacji ogólnoświatowej.

Reklama

KAI,zś/Stacja7

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę