Nasze projekty

“Wszyscy święci i święte Boże”. Modlitewnik do Wszystkich Świętych

Celem życia każdego z nas jest dążenie do świętości. Nie ulega wątpliwościom, że najlepiej iść do celu po wyznaczonych szlakach, a te w drodze do świętości wyznaczyli nam nasi święci patroni. Dzięki pracy z naszym modlitewnikiem, który dla Ciebie przygotowaliśmy, z pewnością znajdziesz patrona dla siebie, który wskaże Ci drogę do tego, który jest największą Miłością - Jezusa Chrystusa.

Reklama
Reklama

Litania do Wszystkich Świętych kojarzy się przede wszystkim z uroczystościami Wigilii Paschalnej. Jednak odmawiać można ją nie tylko od święta. Wymienionych jest w niej aż kilkudziesięciu świętych z różnych stron świata. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, do kogo warto modlić się w czasie trudnych sytuacji życiowych, klęsk żywiołowych, itp. lub czego patronem jest św. Bonifacy? W naszym modlitewniku znajdziesz na te i inne pytania odpowiedzi!

Czytaj także >>> “Do Syna swego nas prowadź”. Modlitewnik różańcowy

Dla kogo ten Ebook? 

Dla tych, którzy chcą dążyć do świętości, ale także dla tych, którzy chcą znaleźć swoich patronów w różnych potrzebach. Poznać ich bliżej i zaprzyjaźnić się z nimi. 

Co znajdę w Ebooku? 

Ebook składa się z dwóch części. Pierwsza to Litania do Wszystkich Świętych. To właśnie ona jest główny punktem do dalszych rozważań. W drugiej części zapraszamy Cię do tego, byś poznał bliżej wszystkich świętych – tych, którzy są wymienieni w powyższej Litanii. Przy każdej z postaci znajdziesz krótki biogram, w którym znajdują się najważniejsze fakty z życia świętego, a także modlitwa za jego wstawiennictwem. 

Wszyscy z prezentowanych świętych to ludzie tacy, jak my. Choć żyli w różnych czasach, to nie byli bardzo różni od nas samych. Przeżywali codzienność na swój sposób, pokonywali trudy, spełniali marzenia, odczuwali smutki i radości. Niektórzy oddawali się Bogu na wyłączność, a inni osiągali świętość w małżeństwie i rodzicielstwie. Wśród naszych świętych znajdziesz proroków, pustelników, osoby zakonne, misjonarzy, mistyczki, a nawet królów i księżne. Każdy z nich szedł do nieba indywidualną drogą. Łączył ich wspólny cel – świętość. Warto się nimi inspirować i prosić ich o pomoc. 

Czytaj także >>> Modlitewnik za zmarłych. „Śpieszmy się kochać ludzi”

Znajdź patrona dla siebie!

Listopad to idealny czas, by odświeżyć w swojej modlitwie treść Litanii do Wszystkich Świętych. To właśnie w tym miesiącu obchodzimy uroczystość Wszystkich Świętych, która przypomina nam, że celem życia każdego z nas jest dążenie do świętości. Nie ulega wątpliwościom, że najlepiej iść do celu po wyznaczonych szlakach, a te w drodze do świętości wyznaczyli nam nasi święci patroni.

Dzięki pracy z naszym modlitewnikiem, który dla Ciebie przygotowaliśmy, z pewnością znajdziesz patrona dla siebie, który wskaże Ci drogę do tego, który jest największą Miłością – Jezusa Chrystusa. 


Modlitewnik do Wszystkich Świętych.
„Wszyscy święci i święte Boże”

Kup na Dobroci.pl >>>

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę