Nasze projekty
modlitewnik za zmarłych

Modlitewnik za zmarłych. „Śpieszmy się kochać ludzi”

Ebook "Modlitewnik za zmarłych. Śpieszmy się kochać ludzi" to doskonała pozycja na listopadowy czas. Odwiedzamy groby naszych bliskich zmarłych i próbujemy swoimi słowami modlić się w ich intencji. Czasami tak bardzo brakuje słów. Dlatego doskonałą pomocą może okazać się nasz modlitewnik, który zawiera autorskie rozważania, a ponadto jest zbiorem najpiękniejszych modlitw za zmarłych.

Reklama
Reklama

Nie wiesz, jak modlić się za tych, którzy odeszli? Stoisz na cmentarzu przy grobie bliskich i nie wiesz, co robić? Ebook “Śpieszmy się kochać ludzi. Modlitewnik za zmarłych” to niezbędna pozycja ten zbliżający się czas pełen refleksji. Będzie on doskonałą pomocą w rozważaniach nad życiem i śmiercią, ale także narzędziem, które pomoże Ci w modlitwie za zmarłych.

Modlitewnik może przydać się nie tylko w listopadzie, ale także w ciągu roku. Warto sięgnąć po niego z racji pogrzebu lub rocznicy śmierci naszych bliskich.

Czytaj także >>> „Smutku i niepokoju szybko się wyzbywaj”. Niezwykły modlitewnik bł. kard. Stefana Wyszyńskiego

Modlitwa za zmarłych

Koniec października i początek listopada to w Polsce tradycyjnie czas odwiedzania cmentarzy i modlitwy za bliskich zmarłych. W tym e-booku zebraliśmy ponad 40 modlitw za zmarłych.

Znalazły się tutaj modlitwy z Liturgii Godzin, modlitwy za zmarłych rodziców, za osoby duchowne oraz modlitwy na wiele różnych okazji. E-book zawiera także dwie Litanie oraz wskazówki, jak odmawiać Koronki w intencji zmarłych. Na końcu znajduje się 7 rozważań do fragmentów biblijnych, które świetnie sprawdzą się w modlitwie codziennej.

Czytaj także >>> “Do Syna swego nas prowadź”. Modlitewnik różańcowy

Jak korzystać z e-booka?

Są to teksty, które wykorzystać można w modlitwie osobistej, rodzinnej oraz w parafii czy we wspólnocie. Wybrane strony można z powodzeniem wydrukować, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by otworzyć korzystać z modlitewnika na telefonie, tablecie czy czytniku. Świetnym pomysłem będzie modlitwa rodzinna w czasie podróży, które niejednokrotnie towarzyszą nam w pierwszych dniach listopada.

Zawartość tego e-booka może przydać się nie tylko w listopadzie, ale także w ciągu roku. Warto sięgnąć po niego z racji pogrzebu lub rocznicy śmierci naszych bliskich. 

Jako wprowadzenie do modlitw zamieszczamy w e-booku także krótkie teksty do refleksji na temat postrzegania śmierci, przeżywania pożegnań oraz obchodzenia 1 i 2 listopada. Zastanawiamy się także, jaki jest sens modlitwy za zmarłych i wyjaśniamy zasady uzyskania odpustu za dusze w czyśćcu.


Modlitewnik za zmarłych.
„Śpieszmy się kochać ludzi”

Kup modlitewnik tutaj >>>

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę