Nasze projekty
Reklama

„Smutku i niepokoju szybko się wyzbywaj”. Niezwykły modlitewnik bł. kard. Stefana Wyszyńskiego już dostępny!

Oddajemy w Wasze ręce wyjątkowy ebook - modlitewnik z kard. Stefanem Wyszyńskim. To świetna okazja, by zaprzyjaźnić się z tym niesamowitym, pełnym energii i ojcowskiego ciepła Błogosławionym.

Kard. Stefan Wyszyński to człowiek pokory, duszpasterz, wielki kardynał i bohater, ojciec wolnych ludzi. Tak w skrócie można byłoby opisać postać Prymasa Tysiąclecia. Jego życiorys to nie tylko zbiór faktów, ale opowieść o niezłomnym duchu, który przewodził w czasach burzliwych i spornych.

To właśnie on był i wciąż jest duchowym przewodnikiem naszego Narodu. Prymas Tysiąclecia jest dla nas wspaniałym Orędownikiem w różnych potrzebach. Chcemy mu powierzać naszą Ojczyznę, ale także wszystkie intencje naszych serc. Z tej potrzeby powstał modlitewnik bł. kard. Stefana Wyszyńskiego „Smutku i niepokoju szybko się wyzbywaj”.

CZYTAJ: Prymas Wyszyński „od siebie” o modlitwie

Reklama

Co znajdziesz w modlitewniku z kard. Stefanem Wyszyńskim?

Modlitewnik jest w formacie ebook, jego zawartość podzielona jest na trzy części. Pierwsza to krótki życiorys błogosławionego kard. Stefana Wyszyńskiego, a właściwie życiorys pokazany przez pryzmat jednego dnia z życia Kardynała. Taki specjalny wyjątkowy prezent specjalnie dla Was, którzy zapewne życie Prymasa Tysiąclecia doskonale znacie. 

W drugiej części natomiast przygotowaliśmy dla każdego z Was coś wyjątkowego. Czy znajdziesz w ciągu dnia 10 sekund na chwilę refleksji i modlitwy z Prymasem? Jeśli tak – doskonale trafiłeś. Zebraliśmy 30 myśli kard. Wyszyńskiego na każdy dzień miesiąca, uzupełnionych krótką modlitwą. Taki wspólny z Prymasem „Akt strzelisty”. To wystarczy, by każdego dnia poznawać Prymasa bliżej i zmieniać swoje życie pod jego okiem! 

ZOBACZ: 7 drogowskazów dla polskiej dziewczyny od Prymasa Wyszyńskiego

Reklama

Trzecia część modlitewnika to zbiór wybranych najpiękniejszych modlitw, jakie zostawił nam Prymas. W tej części znajdziecie też modlitwy z prośbą o jego wstawiennictwo. 

Niech błogosławiony kard. Stefan Wyszyński stanie się Twoim orędownikiem w chwilach zwątpienia i trudności. Dziel się z nim także swoimi radościami. Dokładnie tak, jak w prawdziwej przyjaźni. 

MODLITEWNIK DOSTĘPNY TUTAJ>>>

Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę