Nasze projekty

Maraton Wdzięczności

Czy marzyłeś kiedyś o tym aby przebiec maraton? Czy chciałeś sprawdzić swój charakter, silną wolę i poczuć smak mijania mety po długich i wyczerpujących 42 kilometrach?

Reklama

Maraton Wdzięczności to nie wydarzenie biegowe. Jednak tak jak maraton sportowy odbywa się na 42 km, tak my zapraszamy Cię na ćwiczenie mięśnia wdzięczności przez 42 dni – piszą na stronie wydarzenia organizatorzy.

Maraton Wdzieczności to inicjatywa grupy Ubogacani.pl. Akcja ma zachęcić do wyrażania wdzięczności za wszystko – nawet za rzeczy proste i błahe. Ma to też pokazywać, że całe nasze życie jest darem i że stoimy przed prostym wyborem między narzekaniem a byciem wdzięcznym.

Do uczestnictwa w maratonie wdzięczności wystarczą dobre chęci oraz szczypta samodyscypliny, aby obudzić hart ducha i wolę walki o swoją decyzję. – Masz wszystko, czego potrzeba, aby w pełni Żyć! – zapewniają „Ubogacani”. – Nie trzeba mieć zdrowych nóg, ani niesamowitych osiągnięć. Mile widziany, choć niekonieczny jest jednak jakikolwiek trening we wdzięczności. Nie ważne czy masz pieniądze czy nie, bo nie ma wpisowego. – dodają.

Reklama
Reklama

Dołącz do facebookowego wydarzenia Maratonu Wdzięczności!

WKLEJKAULAMELA

Reklama
Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite