Fot: Znak/Materiały promocyjne

Dieta „Only You”, czyli odetnij się od chaosu

Idealna dieta do pilnego zastosowania wtedy, kiedy męczą cię inni ludzie. Odcięcie się od lawiny pytań do łatwych zadań nie należy, ale zdecydowanie jest warte zachodu.

Reklama

„Spróbuj przeżyć dzień, ucinając wszelkie próby odpowiadania, co u Ciebie, dopytując do oporu co słychać u innych. Przeformułuj komunikaty tak, by rzeczywiście były nakierowane na innych, nie na Ciebie. Nie mów: „Martwię się”, ale: „Czego potrzebujesz”?. Nie: „Cieszę się”, ale: „Wspaniale sobie poradziłeś”. Nie: „Tęsknię”, ale: „Bardzo tu Ciebie brakuje”.

 

Hołownia zaleca, by przepis ten stosować minimum przez tydzień. Najlepiej w połączeniu z lekturą i analizą przesłania ośmiu błogosławieństw (Mt 5, 3-10). Następnie zastanów się, czy jesteś dla świata błogosławieństwem i czy czynisz go lepszym.

 

Efekty? Już po tygodniu dostrzeżesz, że to nie inni męczyli ciebie, ale było zupełnie na odwrót. Najlepsze rezultaty osiąga się jednak, kiedy ten przepis stosuje się razem z olejkiem radości.

 

Jaka to mikstura i jakie są inne sposoby na poprawę kondycji duchowej, dowiesz się z książki „Holyfood, czyli 10 przepisów na smaczne i zdrowe życie duchowe„.

 

Wpisz kod rabatowy Holyfood30%

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę