Nasze projekty
Reklama

SUPER PROMOCJA! Ponad 300 książek aż 70 procent taniej!

Takiej okazji nie można przegapić - świetne tytuły w super niskich cenach. Z 70-procentowym rabatem można kupić aż trzy książki. Oto cztery zestawy, jakie szczególnie polecamy.

SUPER PROMOCJA! Ponad 300 książek aż 70 procent taniej!

Uczta duchowa, czyli Tischner, Boniecki i Hołownia

 

Żadnego z autorów nie trzeba specjalnie rekomendować. Jakie ich dzieła wybrać w ramach promocji? Polecamy “W krainie schorowanej wyobraźni” ks. Józefa Tischnera,  “Zakaz palenia” ks. Adama Bonieckiego oraz książkę “Wszystko w porządku. Układamy sobie życie”, którą Szymon Hołownia napisał razem z Marcinem Prokopem.

Reklama

 

Te trzy książki możesz nabyć już za 28,41 zł!

SUPER PROMOCJA! Ponad 300 książek aż 70 procent taniej!

Reklama

3 spotkania ze Strefą X, czyli super wciągające czytanie

 

Uwielbiasz książki, od których nie można się oderwać? Daj się porwać bestsellerowym powieściom science-fiction Jeffa VanderMeera, które opisują dzieje tajemniczej Strefy X, która rządzi się własnymi prawami, nieznami ludziom, a próby ich zbadania kończą się… Czym? Przeczytaj trylogię składającą się z książek “Unicestwienie”, “Ujarzmienie” i “Ukojenie”.

Ten hitowy zestaw możesz mieć już za 33,21 zł!

Reklama

SUPER PROMOCJA! Ponad 300 książek aż 70 procent taniej!

Obowiązkowy zestaw dla fanów seriali!

 

Podobały ci się filmy “Szósty zmysł” i “Osada” w reżyserii Manoja Nighta Shyamalana? 10-odcinkowiecl Wayward Pines, emitowany w telewizji FOX, trafi w twój gust. Serial powstał na bazie trylogii książkowej Blake`a Croucha, z której dwie części “Wayward Pines. Szum”  i “Wayward Pines. Bunt” objęte są 70 procentową zniżką. Jeśli masz ochotę na całą trylogię, to jej ostatnią część możesz kupić tutaj.

 

Jako uzupełnienie zestawu promocyjnego proponujemy książkę Andrew Kaplana, pt. “Homeland. Ścieżki Carrie”. To rewelacyjny thriller – nie tylko dla fanów serialu "Homeland"!

 

Za zestaw serialowy zapłacisz jedynie 31,41 zł!

SUPER PROMOCJA! Ponad 300 książek aż 70 procent taniej!

By życie stało się lepsze!

 

Te trzy poradniki po prostu trzeba przeczytać. “E-migranci. Pół roku bez internetu, telefonu i telewizji” to historia dziennikarki, która zaufundowała sobie i trójce jej potomstwa “technologiczny detoks”. Jeśli nie wyobrażasz sobie życia bez smartfona i internetu, to powinieś przeczytać, co wynikło z jej szalonego eksperymentu.

 

Z kolei "Plan: żyć długo i szczęśliwie. Jak ratowałam swój związek, gdy skończyła się bajka" to obowiązkowa pozycja dla tych, których związki z fazy miłości przeszły do fazy stagnacji i niezrozumienia. Książka jest zapisem eksperymentu autorki, która na własnej skórze sprawdziła wszystkie rady terapeutów, poradników i przyjaciółek, by uratować swój związek.

 

Jako uzupełnienie zestawu proponujemy “Małe cuda. Rady, jak kochać i żyć”. To bestseller, który może ci podać pomocną dłoń w nastrudniejszych chwilach życia.

 

Ten zestaw kupisz za jedyne 31,41 zł!

>>> Sprawdź pełną listę książek w promocji <<<

Promocja trwa do 20 sierpnia 2015 r.

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę