Nasze projekty

Nie zmarnuj najbliższych 40 dni. Zapraszamy na wielkopostną serię „Okruchy 2”!

„Okruchy 2” są kontynuacją rekolekcji sprzed dwóch lat. Będą nam towarzyszyć w każdy dzień Wielkiego Postu aż do Wielkiej Środy włącznie.

Reklama

Zrób przestrzeń!

Tytułowe „Okruchy” to propozycja 40 konkretnych zadań od o. Adama Szustaka do wykonania w czasie Wielkiego Postu. O. Adam zaprasza, by zrezygnować ze zbędnych czynności, którym poświęcamy większość naszego czasu, ale także zachęca do konkretnych uczynków i modlitwy, która powinna stanowić fundament naszego codziennego życia. Proponowane przez niego zadania nie są po to, by coś „odhaczyć”, lecz aby stworzyć wolną przestrzeń i czas do naprawienia relacji z Panem Jezusem i drugim człowiekiem, lub po prostu podarować komuś odrobinę dobra.

Poza strefą komfortu

W zadaniach znajdą się zarówno wynalezione tysiące lat temu wielkopostne „patenty”, które dla nas, współczesnych ciągle pozostają nieodkryte, jak i przepracowanie bardzo aktualnych bolączek – braku czasu i skupienia, posuchy żywej relacji z drugim człowiekiem, uzależnienia do wirtualnej rzeczywistości.

Niektóre Okruchy, czy to całodzienny post o chlebie i wodzie, czy detoks od Internetu, z pewnością wyrwą nas z dobrze znanej strefy komfortu – i całe szczęście, bowiem właśnie poza nią może czekać na nas Bóg.

Reklama

„Okruchy 2” są kontynuacją rekolekcji sprzed dwóch lat. Będą nam towarzyszyć w każdy dzień Wielkiego Postu aż do Wielkiej Środy włącznie. Nowe odcinki będą pojawiać się od poniedziałku do soboty o godz. 18 na kanale YouTube Langusta na Palmie oraz na Stacji7.

 

Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę