Nasze projekty

CZAS WALKI. Wierność kontra zdrada

Wierność buduje, a zdrada rujnuje. Jak być wiernym i nie ulec pokusom? Wyjaśnia ks. Maksymilian Jezierski w trzecim odcinku rekolekcji wielkopostnych „Czas walki”.

Reklama

„I ślubuję ci wierność…”. Jeśli się o wierność nie zawalczy, kryzys i rozpad małżeństwa jest bardzo realny. Pan Jezus bardzo radykalnie mówi o wierności. Dlatego tak bardzo ważne jest, by w relacjach zawalczyć o wierność.

Jak to zrobić? Jak nie ulec pokusom? Wyjaśnia ks. Maksymilian Jezierski w trzecim odcinku rekolekcji wielkopostnych „Czas walki”:

Rekolekcje wielkopostne „CZAS WALKI” zostały nagrane na terenie Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu, gdzie żołnierze uczą się walczyć z przeciwnikiem, i z przeciwnościami życia. Wybór miejsca i tytułu oddaje cel rozważań, które mają służyć zachęceniu do walki, tej duchowej, o lepszą wersję samego siebie i poprawę relacji z Bogiem i bliźnimi.

Reklama

Rekolekcje głosi ks. mjr Maksymilian Jezierski, kapelan i duszpasterz Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu. Nowe odcinki publikowane są w każdą środę Wielkiego Postu począwszy od Środy Popielcowej, a w Wielkim Tygodniu dwukrotnie – w poniedziałek i środę.

Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę