Nasze projekty

CZAS WALKI. Pokój kontra wojna

Pokój nie jest nam dany raz na zawsze. Każdy z nas powinien podjąć walkę o pokój - w naszych sercach, rodzinach, ojczyźnie, na świecie. Jak walczyć o pokój? Wyjaśnia ks. mjr Maksymilian Jezierski w kolejnym odcinku wielkopostnych rekolekcji "Czas walki".

Reklama

Na Westerplatte widnieje potężny napis: „Nigdy więcej wojny”. To słowa św. Jana Pawła II, który w swoim nauczaniu cały czas podkreślał, że tylko pokój może uratować ludzkość, że tylko pokój jest kreatywny, twórczy i dąży do tego, żeby ludzie żyli szczęśliwie.

Jak na co dzień zawalczyć o pokój? Wyjaśnia ks. mjr Maksymilian Jezierski w najnowszym odcinku rekolekcji „Czas walki”.

Rekolekcje wielkopostne „CZAS WALKI” zostały nagrane na terenie Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu, gdzie żołnierze uczą się walczyć z przeciwnikiem, i z przeciwnościami życia. Wybór miejsca i tytułu oddaje cel rozważań, które mają służyć zachęceniu do walki, tej duchowej, o lepszą wersję samego siebie i poprawę relacji z Bogiem i bliźnimi.

Reklama

Rekolekcje głosi ks. mjr Maksymilian Jezierski, kapelan i duszpasterz Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu. Nowe odcinki publikowane są w każdą środę Wielkiego Postu począwszy od Środy Popielcowej, a w Wielkim Tygodniu dwukrotnie – w poniedziałek i środę.

Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę