Nasze projekty
Reklama
fot. Wikimedia/Domena publiczna

Modlitwa o uzdrowienie przez wstawiennictwo św. Szarbela

Święty Szarbel był pustelnikiem żyjącym w klasztorze św. Marona w Libanie. Po jego śmierci za jego wstawiennictwem doszło do wielu cudownych uzdrowień. W chorobie i cierpieniu poproś go o wsparcie!

Reklama

Zanim przejdziemy do modlitwy, warto wspomnieć o wyjątkowym przewodniku duchowym dla kobiet – Modlitewnik dla kobiet”. Ten modlitewnik pomoże Ci pogłębić codzienną modlitwę i przekształcić ją w prawdziwą rozmowę z Bogiem. Każdy dzień zawiera inspirujące cytaty, rozważania, modlitwy i proste zadania, które pomogą Ci lepiej zrozumieć siebie i swoją wiarę. Więcej informacji i możliwość zakupu znajdziesz tutaj.

Modlitwa przez wstawiennictwo św. Szarbela

Święty Ojcze Szarbelu, który wyrzekłeś się przyjemności światowych i żyłeś w pokorze i ukryciu w samotności eremu, a teraz przebywasz w chwale nieba, wstawiaj się za nami. Rozjaśnij nasze umysły i serca, utwierdź wiarę i wzmocnij wolę. Rozpal w nas miłość Boga i bliźniego.

ZOBACZ: Ostatnia modlitwa św. Szarbela przed śmiercią. „Stała się rzecz niezwykła”

Pomagaj w wyborze dobra i unikania zła. Broń nas przed wrogami widzialnymi i niewidzialnymi i wspomagaj w naszej codzienności. Za Twoim wstawiennictwem wielu ludzi otrzymało od Boga dar uzdrowienia duszy i ciała, rozwiązania problemów w sytuacjach po ludzku beznadziejnych.

Wejrzyj na nas z miłością, a jeżeli będzie to zgodne z wolą Bożą, uproś nam u Boga łaskę, o którą pokornie prosimy, a przede wszystkim pomagaj nam iść codziennie drogą świętości do życia wiecznego. Amen.

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę