Nasze projekty
Reklama
Fot. Langusta na palmie/YouTube

„Sekrety Maryi”. Niesamowite historie o Maryi w nowej, majowej serii o. Adama Szustaka!

Czy wiesz, że Maryja obajwiła się w... Egipcie? Czasem przychodziła na kilka minut, niekiedy aż na 9 godzin! Zapraszamy na pierwszy odcinek najnowszej, majowej serii video ojca Adama Szustaka, zatytułowanej "Sekrety Maryi".

To nie jest nudna pobożność!

„Sekrety Maryi”, czyli niesamowite historie o najciekawszej i najniezwyklejszej Kobiecie świata, to najnowsza seria filmów o. Adama Szustaka. Nowe odcinki będą miały premierę w każdy wtorek i czwartek maja.

Poprzyglądamy się trochę maryjnym rzeczom, o których myślę, że w większości nie wiedzieliście, których nie znacie. Wybierzemy się z Maryją do Indii, by poszukać… mleka. Zajrzymy do garderoby Maryi, żeby zobaczyć jakie miała suknie, zobaczymy w czym się kąpała, na jakich dachach jakich budynków lubiła chodzić i co lubiła mówić. Pojedziemy w kilka naprawdę ciekawych miejsc – zapowiada o. Adam Szustak. To nie jest nudna pobożność, to nie jest pobożność bez wyrazu, to nie jest pobożność, która nie kręci – mnie Maryja i ta pobożność kręci bardzo!

CZYTAJ: Prosto z… Hiszpanii! Zaskakująca historia „majówek”

Reklama

Maryja, która chodzi po… dachach budynków

W pierwszym odcinku „Sekretów Maryi” ojciec Adam zaprasza do… Egiptu. To właśnie tam objawiała się Maryja, która… chodziła po dachach budynków. Dlaczego wybrała właśnie taki sposób? Co mówiła? Zapraszamy do obejrzenia najnowszego odcinka!

Przeczytaj także: Egipt. Ziemia męczenników

Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę