Nasze projekty

Była cicha i piękna jak wiosna

Ona jest z nami w każdy czas! Posłuchaj wyjątkowego wykonania pieśni o najczulszej z Matek, "która wszystko rozumie, sercem ogrania każdego z nas, która zobaczyć dobro w nas umie..."

Reklama

W maju nie może zabraknąć dźwięków niezwykłych pieśni, których główną bohaterką jest Maryja. Zapraszamy do wysłuchania przepięknej wersji pieśni „Była cicha i piękna jak wiosna” w wykonaniu Anny Madej – wokalistki zespołu “Play&Pray”, dyrygentki, liderki uwielbienia, autorki piosenek, w akompaniamencie Tomasza Białowolskiego.

Pełne zieleni, łąk, kwiatów, gór i bezkresnego nieba, ubrane w niezwykle melodyjne frazy, przypominają jak wielką wyobraźnię miał Pan Bóg stwarzając ten świat. Mam nadzieję, że maryjna wrażliwość, czułość i prostota, które tak bardzo chcieliśmy uchwycić, udzielą się również Wam, a „majówkowy” spokój skłoni do refleksji nad tym, co naprawdę jest w życiu ważne – mówi Anna Madej.

Posłuchaj pieśni:

Reklama
Reklama

Zapraszamy na majowe ze Stacją7!

Pieśń, rozważanie i wspólna modlitwa słowami Litanii loretańskiej. To nasza propozycja na owocny maj. Majowe ze Stacją7 będą publikowane na portalu przez cały maj, codziennie o godz. 18.00 – wszystkie artykuły znajdziesz TUTAJ. Niech maj, pomimo pandemii, będzie miesiącem bliskości z Tą, która jest dla nas najlepszą przewodniczką życia, która chce przyjść i ożywiać naszą zmęczoną codzienność. Czas na majowe!

Reklama
Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite