Nasze projekty
Fot. defenseimagery/Wikipedia, Jim Jordan/Wikipedia

Żona Toma Hanksa: „Bóg jest częścią naszego życia”

"Bóg jest częścią naszego życia. Każdego dnia modliłam się do Boga, żeby dał mi kogoś, kogo kocham, a kto będzie kochał mnie tak samo. I przyprowadził mi Toma” - powiedziała o swoim małżeństwie "w zdrowiu i chorobie" Rita Wilson, żona jednego z najpopularniejszych, hollywoodzkich aktorów - Toma Hanksa.

Reklama

Tom Hanks, jeden z najbardziej uznanych aktorów Hollywood, jest znany nie tylko ze swojego talentu aktorskiego, ale również z głębokiej wiary w Boga. Podzielił się on swoją poruszającą podróżą duchową, w której czynny udział wzięła między innymi jego ukochana żona – Rita.

Czytaj także >>> Kultowe cytaty z Forresta Gumpa. Na pewno dobrze je znacie!

„Bóg jest częścią naszego życia”

Tom Hanks i Rita Wilson spotkali się na planie filmowym w latach 80., podczas pracy nad komedią „Volunteers”. Ich relacja nie ograniczyła się jednak tylko do zawodowego kontekstu. Wzajemne zrozumienie i chemia między nimi szybko przerodziły się w miłość, która przetrwała próbę czasu. Dlaczego tak się stało? Miała ona mocne fundamenty, w Bogu.

Reklama

Jednym z głównych filarów małżeństwa Toma i Rity Wilson jest ich wspólna wiara w Boga. W jednym z wywiadów Hanks podkreśla, że duchowość odgrywa kluczową rolę w ich relacji. Modlitwa i wzajemne wsparcie w wierzeniach stały się fundamentem, na którym zbudowali swoje małżeństwo.

Jak powiedziała Rita Wilson: Bóg jest częścią naszego życia. Każdego dnia modliłam się do Boga, nie wiem ile lat, żeby dał mi kogoś, kogo kochała, kto kochał mnie tak samo, i przyprowadził mi Toma, więc w to wierzę.

Czytaj także >>> „Mama mawiała, że człowiekowi nie potrzeba aż tak dużo”. Rozważanie o zbytkach

Reklama

Rodzina jest wszystkim

Tom i Rita Wilson są dumnymi rodzicami czwórki dzieci. Wychowanie i troska o rodzinę zawsze było dla nich priorytetem. Ich wiara w Boga pomogła im stworzyć harmonijną i wartościową atmosferę domową, w której dzieci mogą się rozwijać i odnaleźć swoje własne drogi duchowe.

Małżeństwo Toma i Rity jest często przywoływane jako przykład udanej i trwałej miłości w świecie rozrywki. Ich otwarta postawa, wzajemne wsparcie i wspólna wiara przyciągają uwagę i inspirują innych. Pokazują, że silne małżeństwo oparte na wartościach duchowych może przetrwać próby czasu i stanowić fundament dla sukcesu w życiu osobistym i zawodowym.

Czytaj także >>> Czytania na ślub. Jakie wybrać?

Reklama

W zdrowiu i w chorobie

Ich życie wydawałoby się idealne. Mieli wspaniałe dzieci, kochali się, a także dopisywało im zdrowie, do czasu… W 2015 roku u żony Toma zdiagnozowano złośliwego raka piersi. W swoich mediach społecznościowych Rita napisała: Z mężem u boku, z miłością i wsparciem rodziny i przyjaciół, przeszłam obustronną mastektomię i rekonstrukcję piersi z powodu raka.

Mimo trudnych doświadczeń, małżeństwo nie traciło nadziei na zdrowie. Wierzyli oni bowiem, że wszystko dobrze się skończy, oczywiście z pomocą Jezusa Chrystusa, w którego stale wierzyli. Rita miała ogromne wsparcie w mężu i jak sama mówiła: nigdy nie wiesz, jak twój małżonek zareaguje w takiej sytuacji. Byłam tak zdumiona, tak zachwycona troską, jaką otoczył mnie mój mąż. To był taki normalny, intymny czas. Rita na szczęście pokonała chorobę i dziś jest wolna od nowotworu.

Tom poczuł ulgę i mówił: niech Bóg błogosławi moją żonę – i jej odwagę. Mamy szczęście.

Para niejednokrotnie podkreślała również, że bardzo często się modlą i zawierzają Bogu swoje życie. Modlą się zarówno sami, jak i w duecie, a także ze swoimi dziećmi. Stąd właśnie płynie siła ich rodziny. Taka miłość może przetrwać wszelkie próby.

źródło: https://viralbeliever.com/

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę