Nasze projekty
fot. print screen Uwaga TVN

Wojciech Modest Amaro: relacja z Bogiem zmieniła mnie jako człowieka

"Poznanie relacji z Bogiem absolutnie żywej, poprzez Słowo i Eucharystię, zmieniło mnie jako człowieka w stosunku do drugiej osoby" - powiedział w programie "Uwaga" Wojciech Modest Amaro.

Reklama

W programie „Uwaga” TVN znany restaurator pokazał prywatną kaplicę, którą wybudował w swojej posiadłości na wsi. Przypomnijmy, że w pewnym momencie Wojciech Modest Amaro całkowicie przewartościował swoje życie i zawierzył je Bogu.

Poznanie relacji z Bogiem absolutnie żywej, poprzez Słowo i Eucharystię, zmieniło mnie jako człowieka w stosunku do drugiej osoby. Przestałem być egoistycznym, przestałem zapatrywać się tylko w obsesyjny perfekcjonizm mojej pracy. To naprawdę jest wielopłaszczyznowe uzdrowienie – mówił Wojciech Modest Amaro.

Jak przyznał, nigdy nie planował budowania swojej popularności na wierze. Myślę, że wszystkie rzeczy, które Pan Bóg w naszym życiu zrobił, zostawiają nas bez cienia zawahania, czy to robić, czy nie robić, co ludzie powiedzą. Dla mnie jest to sytuacja absolutnie zero-jedynkowa – mówił.

Reklama

ZOBACZ TEŻ: “Mamo, boję się”. Wzruszające świadectwo Wojciecha Modesta Amaro

kh, onet.pl, radiozet.pl/Stacja7

Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę