Nasze projekty
fot. Miss World/Instagram.com

Karolina Bielawska została najpiękniejszą kobietą świata!

Pierwszy raz od ponad 30 lat Miss World została Polka! Karolina Bielawska to 22-latka z Łodzi działająca charytatywnie, która od dziś jest najpiękniejszą kobietą świata!

Reklama

Nad ranem ogłoszono wyniku 70. Konkursu Miss World 2021 w Portoryko. Spośród reprezentantek 40 krajów to Polka zdobyła tytuł najpiękniejszej kobiety świata. Karolina Bielawska po 33 latach powtórzyła sukces Anety Kręglickiej, która otrzymała koronę Miss World w 1989 r.

Byłam w szoku, kiedy usłyszałam swoje imię. Nadal nie mogę w to uwierzyć. Jestem dumna, że mogę nosić koronę Miss Świata. Zapamiętam ten moment do końca życia – wyznała polska Miss World tuż po ogłoszeniu werdyktu.

Miss World może zostać panna, która nie ma dzieci, w wieku od 16 do 27 lat, a wcześniej musi zostać Miss w swoim państwie.

Reklama

Karolina Bielawska

Karolina Bielawska to 22-latka z Łodzi. Jest absolwentką Politechniki Łódzkiej, gdzie na Wydziale Zarządzania i Inżynierii Produkcji uzyskała tytuł licencjata. Aktualnie studiuje na Master of Business Studies na International Faculty of Engineering tej samej uczelni.

„Korona z głowy” – to akcja, której inicjatorką jest nowowybrana Miss World 2021. To inicjatywa, która ma za zadanie wspierać potrzebujących w czasie pandemii COVID-19. Ponadto Karolina wspiera inicjatywę pt. „Zupa na Pietrynie”, a także jest ambasadorką akcji pt. „Dotykam-Wygrywam”, której celem jest walka z rakiem piersi.

Reklama

Interia.pl, kw/Stacja7

Reklama
Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę