fot. christina_pax/TikTok

Dziecko, które po raz pierwszy słyszy głos swojej mamy [VIDEO]

Radość niesłyszącej dziewczynki, której założono aparat słuchowy, gdy po raz pierwszy słyszy głos swojej matki, wywołuje uśmiech setek tysięcy ludzi w całym Internecie. Zobacz przejmujące video!

Reklama

Radość niesłyszącej dziewczynki, gdy po raz pierwszy słyszy głos swojej matki, wywołuje uśmiech setek tysięcy ludzi w całym Internecie. Matka Christina Pacala opublikowała niedawno film na platformie mediów społecznościowych TikTok, pokazujący jej córkę Riley zaraz po tym, jak otrzymała aparat słuchowy. 39-sekundowy film szybko przykuł uwagę ludzi. Odkąd Pacala opublikował go na początku tego miesiąca, obejrzało go około miliona osób.

Na filmie Riley, która miała wtedy pięć tygodni, leży w ramionach matki ze swoimi nowymi aparatami słuchowymi. Gdy Pacala zaczyna rozmawiać z córką, zbolała twarz Riley zmienia się w uśmiech, a jej małe oczka błyszczą jasno, gdy wpatruje się w twarz matki. „Kocham cię” — mówi Pacala swojej córeczce.

@christina_pax

Allll the emotions hearing Mama’s voice for the 1st time #deafkidsrock #deafawareness #hearingaidsgang #babytok #momsoftiktok #momtok #toddlertok #fyp

Reklama
Reklama
♬ Pieces (Solo Piano Version) – Danilo Stankovic

Debatowałam, czy opublikować ten film, na którym moja niesłysząca córka słyszy po raz pierwszy – wyjaśniła w filmie. Aparaty słuchowe nie są jakąś magiczną 'naprawką’ dla osób niesłyszących. Głuchych nie trzeba naprawiać. To tylko narzędzie umożliwiające dostęp do dźwięku. Ale to była dla nas wyjątkowa chwila

Pacala powiedziała, że ​​jej celem jest podnoszenie świadomości na temat ubytku słuchu u niemowląt i promowanie amerykańskiego języka migowego, którego cała rodzina uczy się razem. Często dzieli się filmami o swoich doświadczeniach z wychowywaniem Riley, która jest teraz niemowlakiem. Niektóre pokazują, że Riley i jej rodzice ćwiczą język migowy, gdy gra, je i czyta razem bajki na dobranoc.

Riley jest inteligentnym, szczęśliwym i bardzo energicznym dzieckiem – powiedział Pacala Fox News. Uwielbia bawić się klockami i lalkami, słuchać muzyki i co wieczór podpisywać z ojcem bajki na dobranoc. Cieszymy się, że możemy podzielić się naszą podróżą i mamy nadzieję, że pomożemy ludziom zrozumieć, że głuche dzieci mogą zrobić absolutnie wszystko.

Reklama
Reklama

kw/lifenews/Stacja7

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę