Ebook „Jutro Niedziela” na rok C już dostępny!

Książka „Jutro Niedziela” Rok C autorstwa ks. Przemysława Śliwińskiego i ks. Marcina Kowalskiego to konkretna zachęta: “Idź, naśladuj Boga!”. Od dziś książka dostępna jest także w formie ebooka.

Reklama

“Jutro Niedziela”, wydana na rok liturgiczny C jest zaproszeniem do bliższego poznania Ewangelii św. Łukasza, w zasadniczej części koncentrującej się na drodze Jezusa do Jerozolimy. Św. Łukasz, nazywany Ewangelistą Bożego Miłosierdzia, jako jedyny zapisuje przypowieść o synu marnotrawnym, wprowadza w Jezusową szkołę modlitwy i opisuje Jezusa pochylającego się nad grzesznikami

„Jutro Niedziela” na rok C zachęca do lektury czterech szczególnych listów św. Pawła: emocjonalnego Listu do Galatów, zawierającego unikatowy opis „Chrystusa kosmicznego” Listu do Kolosan oraz 1-2 Listu do Tymoteusza, będącego swoistym podręcznikiem zarządzania wspólnotą i troski o nią.

ZAMÓW EBOOK>>>

Reklama

Wnikliwa i obrazowa analiza

Autorzy przygotowali precyzyjniejszy Insider, wchodzący głębiej w teksty czytań, psalmów i Ewangelii, wiążący je tematycznie i ukazujący jeszcze więcej nawiązań do kontekstu Słowa Bożego. Dzięki bogatym komentarzom do czytań i Ewangelii, czytelnicy mogą łatwiej przenieść się w realia historyczno-kulturowe tekstów biblijnych.

Użytecznym rozwiązaniem są dokładniejsze Translatory, pomagające lepiej zrozumieć kluczowe terminy hebrajskie i greckie, w ich oryginalnym kontekście biblijnym i pozwalające odkryć, co słyszeli podczas lektury tekstów Starego i Nowego Testamentu ich pierwsi odbiorcy. Odniesienia do języków oryginalnych (j. hebrajskiego i greki) ułatwiają wnikliwe i obrazowe odczytanie Słowa Bożego oraz zamysłu autorów biblijnych.

ZAMÓW PAKIET TRZECH TOMÓW>>>

Reklama

Publikacja posiada Imprimatur Kurii Metropolitalnej Warszawskiej i jest objęta honorowym patronatem Konferencji Episkopatu Polski oraz patronatem naukowym Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Wydawnictwo Stacja7 zaprasza do skorzystania z przedsprzedażowej oferty promocyjnej, której szczegóły przybliża strona poświęcona książce: http://jutroniedziela.stacja7.pl/. Książki z cyklu “Jutro Niedziela” można zamawiać w księgarni internetowej Dobroci.pl. Wysyłka zamówionych egzemplarzy rozpocznie się 26 listopada 2021 r.

ZOBACZ INNE EBOOKI>>>

Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Wspieraj nas - złóż darowiznę