Nasze projekty

Wspólna petycja i modlitwa za Synod o Rodzinie

"Polacy piszą do Papieża i modlą się za Synod o Rodzinie" - to inicjatywa organizacji CitizenGO, która swoją działalność opiera na chrześcijańskiej wizji człowieka. Pod petycją do Ojca Świętego i uczestników Synodu podpisało się dotychczas prawie 15 tys. osób

Magdalena Korzekwa, dyrektor polskiej sekcji CitizenGO przypomina, że już 4 października rozpoczyna się Synod o Rodzinie. – To jedno z najważniejszych wydarzeń w Kościele. Jednocześnie to takie wydarzenie, które potrzebuje ogromnego wsparcia modlitewnego wszystkich wierzących. Zapewnijmy o naszym wsparciu papieża Franciszka i pozostałych uczestników Synodu. Módlmy się w tej intencji indywidualnie, w naszych rodzinach i większych wspólnotach – apeluje Magdalena Korzekwa.

Dodaje, że Synod jest ogromną szansą pokazania i przypomnienia światu wartości trwałego, wiernego małżeństwa i szczęśliwej rodziny oraz drogi, jaka do nich prowadzi. – Módlmy się za papieża, biskupów oraz świeckich biorących udział w Synodzie, aby jak najlepiej przekazali światu ewangeliczną prawdę o małżeństwie i rodzinie, a świat tę prawdę usłyszał – powiedziała Magdalena Korzekwa.

Reklama

Polskę na Synodzie reprezentują abp Stanisław Gądecki, abp Henryk Hoser, bp Jan Wątroba oraz Jadwiga i Jacek Pulikowscy, cenieni od lat specjaliści w tematyce małżeńskiej i rodzinnej.

CitizenGO jest organizacją aktywnych obywateli, którzy bronią życia człowieka, rodziny i płynących z godności człowieka podstawowych wolności. Działalność opiera na chrześcijańskiej wizji człowieka.

Reklama

Podpisz petycję!!


rm / Radom

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite