Nasze projekty

Poruszający apel żony policjanta, który zginął w wypadku. „Zróbmy więcej dobra”

Żona tragicznie zmarłego policjanta ze Słupska zwróciła się z poruszającym apelem. "Stało się coś niewyobrażalnie strasznego, ale dla triumfu zła potrzeba jedynie, aby dobrzy ludzie nic nie robili" - napisała.

fot. Mike Labrum/Szkoła Policji w Słupsku/Facebook

Do tragicznego w stukach wypadku drogowego doszło w niedzielę 23 czerwca w Słupsku na skrzyżowaniu ulic Garncarskiej i Wiejskiej. Kierowca mercedesa Gerard B. zignorował sygnalizację świetlną i zderzył się z prawidłowo jadącym motocyklistą. W wypadku zginął podinspektor Rafał Fortuński, wykładowca w lokalnej Szkole Policji.

Sprawca wypadku został zatrzymany przez policję i usłyszał zarzuty.

Śmierć policjanta w Słupsku. Jego żona prosi o datki na hospicjum

Pogrzeb policjanta odbędzie się 2 lipca o godz. 13:00 w kościele Najświętszego Serca Jezusowego w Słupsku. Żona funkcjonariusza przekazała, że żałobnicy zamiast kwiatów i zniczy mogą złożyć datek na Hospicjum im. Miłosierdzia Bożego w Słupsku oraz Schronisko dla Zwierząt przy ul. Sportowej.

Reklama

„Stało się coś niewyobrażalnie strasznego, ale dla triumfu zła potrzeba jedynie, aby dobrzy ludzie nic nie robili” – napisała pani Monika. I dodała, że „przeprasza, że milczy i nie zawsze odpowiada na pełne wsparcia wiadomości”. „Potrzebuję ciszy i odosobnienia, ale bardzo wam za nie dziękuję” – dodała.

„Razem w milczeniu zróbmy więcej dobra dla tych, którzy tego bardzo potrzebują” -zaapelowała pani Monika. „Jestem pewna, że on by się z tego bardzo cieszył” – podkreśliła.

natemat.pl, kh/Stacja7

Reklama

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę