Nasze projekty

Para prezydencka zaprasza na ŚDM

"Czeka nas festiwal młodości, radości i modlitwy" – mówi o Światowych Dniach Młodzieży pierwsza dama. "Czekamy na was z otwartymi ramionami" – deklaruje Andrzej Duda. W specjalnym nagraniu wideo prezydencka para zaprasza na Światowe Dni Młodzieży, które za niespełna dwa miesiące rozpoczną się w Krakowie.

Zaznaczając, że już wkrótce do Krakowa przybędą pielgrzymi ze wszystkich kontynentów by Andrzej Duda wyraża radość, że Polska będzie mogła gościć także Ojca Świętego, papieża Franciszka.

„Czeka nas festiwal młodości, radości i modlitwy. To będzie dla nas szczególny czas w szczególnym miejscu. Chrześcijanie ze wszystkich zakątków globu odwiedzą miasto, z którym związany był święty Jan Paweł II, tak kochany i ceniony właśnie przez ludzi młodych” – mówi pierwsza dama.

Prezydent RP pozdrawia wszystkich wolontariuszy, którzy będą pomagać przy organizacji ŚDM dodając, że będzie to dla nich wielkie wyzwanie ale również wspaniała przygoda. „Wierzymy, że pielgrzymi, którzy odwiedza nasz kraj w ostatnim tygodniu lipca, wrócą do swoich domów pełni wzmocnionej wiary, nowej energii a także miłych wspomnień, że nawiążą nowe przyjaźnie i że zakochają się w Polsce” – mówi Agata Kornhauser Duda.

Reklama
Reklama

Prezydencka para zapewnia o tym, że młodzież oczekiwana jest w Polsce z otwartymi ramionami. „Do zobaczenia w Krakowie” – zaprasza na zakończenie nagrania prezydent RP.

Reklama
Reklama

tk / Warszawa

http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,7706,Zrobmy-raban-Niezbednik-na-Swiatowe-Dni-Mlodziezy?utm_source=stacja7&utm_medium=wklejka&utm_content=sprawdz&utm_campaign=niezbedniknasdm

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite