Nasze projekty

Dobry lider prowadzi drużynę do celu. Za nami konferencja ignisDei

W środę 27 maja odbyła się Konferencja ignisDei – Kreatywne Spotkanie Liderów ONLINE. Była to inspirująca przestrzeń do zapoznania się z tym co najważniejsze w roli przewodzenia zespołem.

27 maja w MVSTUDIO zebrali się profesjonalni liderzy, pragnący podzielić się z innymi swoim doświadczeniem. Słuchacze mieli okazję zainspirować się bogatymi i kreatywnymi treściami prelegentów, które były skierowane zarówno do aktywnych liderów jak i osób, które dopiero aspirują do tej roli.

Podczas konferencji prelegenci podkreślili, że istotną umiejętnością lidera jest prawidłowa retoryka – lider musi pamiętać, że jego forma wypowiedzi ma ogromne znaczenie w jego pewności siebie, ale też w pociąganiu za sobą całego zespołu. Spora część prelekcji dotyczyła także kultury organizacji i pracy w zespole. Wszyscy mówcy podkreślali, jak ważny jest cel wyznaczony przez lidera. To właśnie lider patrzy w przyszłość i prowadzi drużynę do wytyczonych rezultatów. Nie zabrakło także praktycznych porad i wskazówek co robić, gdy w zespole przydarzą się porażki oraz jak się na nie przygotować.

Reklama
Reklama

Poza prelekcjami odbył się również panel dyskusyjny o roli lidera w budowaniu społeczeństwa obywatelskiego. Organizatorzy są pełni nadziei, że w kolejnych edycjach ignisDei nie zabraknie udziału publiczności, która wzmocni dyskusje podczas paneli również swoimi pytaniami i refleksjami.

W konferencji wzięli udział następujący prelegenci: Igor Zalewski, Andrzej Sobczyk, Wojciech Kaczmarczyk, Aneta Liberacka, Piotr Mazurek, Izabela Herman, Piotr Herman, Dariusz Tworzydło, Maciej Gnyszka oraz Kornel Dulęba. Spotkanie poprowadziła Milena Sławińska, zaś na początek i zakończenie spotkania kilka słów skierował do wszystkich organizator wydarzenia, prezes stowarzyszenia Muza Dei, Andrzej Dubiel.

Organizatorem konferencji jest stowarzyszenie Muza Dei – nowoczesna organizacja pozarządowa, działająca na rzecz promocji polskiej kultury oraz budowania silnych więzi rodzinnych. W oparciu o trzy wyznaczniki – Prawda, Dobro, Piękno – pragnie budować Nową Kulturę, której fundamentem są wartości chrześcijańskie oraz bogata kultura Narodu Polskiego. Muza Dei organizuje wydarzenia artystyczne, warsztaty muzyczne, konferencje oraz spotkania profilaktyczne.

Reklama
Reklama

Działanie sfinansowano ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 Narodowego Instytutu Wolności.

mat. prasowe / zś

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę