Nasze projekty

Adwentowe rekolekcje w całej Polsce. Polecamy!

Czas Adwentu to w Kościele również czas parafialnych rekolekcji. Gdzie warto je przeżyć? Polecamy rekolekcje w różnych miejscach i terminach

Rekolekcje ułożone są w porządku chronologicznym


Jeśli chcesz dodać rekolekcje do tej listy, kliknij tutaj!

Reklama
Reklama

9-11 grudnia, Wrocław, par. św. Antoniego na Karłowicach

Na wrocławskich Karłowicach rekolekcje dla małżonków „(Za)dani sobie” poprowadzi o. prof Kazimierz Lubowicki, teolog duchowości małżeństwa i rodziny. Na spotkania rodzice mogą przyjść z dziećmi – na czas konferencji zaopiekuje się nimi Diakonia Wychowawcza. Rekolekcje mają różne godziny spotkań. Tutaj sprawdzisz dokładny program.

Reklama
Reklama

10 grudnia, Kraków, Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach

Rekolekcje dla nas i całego świata były jednym z elementów przygotowań duchowych do Światowych Dni Młodzieży. Ich kontynuacja daje młodym ludziom szansę na dalszą formację, mimo iż spotkanie w Krakowie już dawno za nami. W tym roku na rekolekcjach poruszany jest temat 7 darów Ducha Świętego. 10 grudnia gościem sanktuarium w Łagiewnikach będzie bp Grzegorz Ryś. Spoktanie zacznie się o godzinie 16:30. Sprawdź facebookowe wydarzenie rekolekcji.

Reklama

10 grudnia, Kraków, Klasztor Zgromadzenia Sióstr Najświętszej Rodziny z Nazaretu

Również 10 grudnia w Krakowie odbędzie się Adwentowy Dzień Skupienia. Poprowadzi go jezuita, ks. Grzegorz Kramer. Na spotkanie zaprasza działające przy klasztorze Krakowskie Duszpasterstwo Niepłodnych Małżeństw. Formularz zgłoszeniowy na rekolekcje i program znajdziecie na stronie www.abrahamisara.pl

11-13 grudnia, Wrocław, FDA Porcjunkula

Swoje akademickie rekolekcje rozpoczną w niedzielę studenci z duszpasterstwa u oo. franciszkanów. Głosić je będzie absolwent tego Duszpasterstwa, o. Adam Mikosiak. Program rekolekcji mozna znaleźć tutaj.

11-14 grudnia, Gdańsk-Wrzeszcz, DA Winnica

W Gdańsku natomiast rekolekcje akademickie głosić związany od lat z Wrocławiem ks. Mirosław „Malina” Maliński. Często podejmuje on w swoim głoszeniu temat relacji, tym razem będzie więc mówić o przyjaźni. Więcej informacji – na facebookowym wydarzeniu rekolekcji.

11-14 grudnia, Gdańsk, kościół oo. dominikanów

Parafialne rekolekcje u dominikanów w Gdańsku głosić będzie w tym roku o. Tomasz Grabowski, dyrektor Wydawnictwa „W drodze”. We wszystkie trzy dni rekolekcji Msze rekolekcyjne i konferencje będą o różnych godzinach. Sprawdź dokładny program.

11-14 grudnia, Puławy, par. Miłosierdzia Bożego

Ks. Krzysztof Kralka SAC, dyrektor Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji, poprowadzi rekolekcje w Puławach. Mogą wziąć w nich udział osoby w każym wieku, w planie są też specjalne spotkania dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania i modlitwa o uzdrowienie. Przez dwa dni będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Godziny Mszy i spotkań znajdziecie tutaj.

11-14 grudnia, Proszowice, par. Wniebowzięcia NMP

Również 11 grudnia rozpoczną się rekolekcje adwentowe w Proszowicach. Wygłosi je ks. dr Stefan Radziszewski, wykładowca kieleckiego Seminarium Duchownego i autor wielu książek.

Więcej rekolekcji już wkrótce!


Jeśli chcesz dodać rekolekcje do tej listy, kliknij tutaj!


Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite