Nasze projekty
Fot. Freepik

Dzień Matki. Zapraszamy na Mszę św. w intencji Mam!

Dzień Mamy już dziś! Wspaniała okazją, by za swoją Mamę ofiarować Mszę św. Zapraszamy do Kościoła Seminaryjnego w Warszawie na godzinę 18:30! Intencja za Wasze Mamy!

Reklama

Msza święta w intencji Mam odbędzie się w Kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i świętego Józefa Oblubieńca (seminaryjnym) w Warszawie w niedzielę, 26 maja o godz. 18.30. Zachęcamy do osobistego udziału bądź łączności duchowej.

ZOBACZ>>> Od Mam dla Mam. Wyjątkowy ebook “100 modlitw Mam”

W tym wyjątkowym dniu, w którym obchodzimy święto wszystkich Mam, chcemy im podarować to, co najcenniejsze – naszą modlitwę! To właśnie modlitwa za mamę jest najlepszym sposobem zadbania o Tę, która nas urodziła. 

Reklama

Zachęcamy Was – wszystkich czytelników Stacji7 do przysłania nam intencji modlitewnej za Waszą mamę. Intencje można wpisywać w komentarzach pod postem na Facebooku Stacji7 do sobotniego wieczoru:

Powierzmy naszej niebiańskiej Matce, wszystkie „ziemskie” Mamy!

Reklama

Zapraszamy – 26 maja o godz. 18.30.


Modlitwa za Matkę

Boże Ojcze, dziękuję Ci za miłość do mojej mamy, która jest zaszczepiona w sercu moim. Nie dopuść, aby to uczucie kiedykolwiek wygasło we mnie; chroń mię od tego wszystkiego, co by ją zmartwić lub zasmucić mogło i nie pozwól, abym zapomniał, że jej życie, wychowanie i opiekę winien jestem. Nie mogę się jej odwdzięczyć za wszystkie dobro jakie mi wyświadczyła, Ty więc, o mój Boże, nagródź ją za mnie. Ześlij na nią wszystko co dobre, pozwól jej długo i szczęśliwie żyć, a mną tak kieruj, ażebym zawsze ją szanował i kochał, żadnej przykrości jej nie sprawił, a z czasem stał się podporą w jej starości.

Reklama

Amen.

ZOBACZ WIĘCEJ>>> Modlitwa za Matkę

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę