Nasze projekty

Od Mam dla Mam. Wyjątkowy ebook “100 modlitw Mam”

„100 modlitw Mam” - nasz najnowszy e-book, napisany „od serca” przez mamy dla mam to idealny, całoroczny prezent i codzienne umocnienie. Zamów na Dobroci.pl i od razu ciesz się jego zawartością.

Reklama

Swój udział w tworzeniu modlitewnika miało 30 kobiet, wiedzących z autopsji, że opiekując się dziećmi nie zawsze można pozwolić sobie nawet na kwadrans spokojnej, cichej rozmowy z Bogiem.

ZOBACZ TAKŻE>>> Dzień Matki. Pomysły na wartościowy prezent

Czas dla siebie, rodziny i Boga

W efekcie powstała propozycja, która sprawdzi się w nawet najbardziej napiętym matczynym dniu – niektóre z tekstów modlitw można przeczytać w mniej niż minutę. Z powodzeniem skorzystają z niej mamy zabiegane i te, którym często brakuje słów, by wypowiedzieć to, co kryje się w ich sercu i gdy przychodzi chwila na modlitwę, właściwie nie wiedzą, od czego ją zacząć.

Reklama

Każda z modlitw została zainspirowana jednym hasłem przewodnim, które dla wygody korzystania zamieszczono w kolejności alfabetycznej. Wśród modlitw znajdują się teksty kierowane do Boga Ojca, Jezusa i Ducha Świętego. Są tu także modlitwy o wstawiennictwo świętych. Teksty są na tyle krótkie, by w razie potrzeby dodać coś od siebie czy nauczyć się na pamięć i modlić się daną frazą w dowolnym miejscu i czasie.

>>>KUP EBOOK „100 MODLITW MAM”<<<

Od Mam dla Mam!

Ogromną wartością modlitewnika jest fakt, że napisały go dla mam inne mamy – podkreśla Otylia Sałek, inicjatorka publikacji i mama dwóch córeczek. Świadomość, że wraz ze mną modlą się tymi słowami dziesiątki, setki, tysiące kobiet daje poczucie, że nie jestem sama – mam wspólnotę mam, która przeżywa to, co ja, widzi podobnie jak ja i szuka, tak jak ja, obecności Pana Boga w swoim doświadczeniu macierzyństwa.

„100 modlitw mam” to modlitewnik, który działa jak niewidzialna nić łącząca mamy w różnych miejscach i w różnym czasie. Żadna z modlitw nie jest podpisana imieniem i nazwiskiem autorki, co sprawia, że każdy z tekstów można dzięki temu przyjąć jako „swój”. 

Reklama

Mamy, które włączyły się w tworzenie modlitewnika, to kobiety na bardzo różnych etapach życia. Są wśród nich mamy świeżo upieczone i z długim stażem, z jednym dzieckiem i większą gromadką, w różnym wieku, różnych zawodów. Mamy, które modlą się tekstami rymowanymi i te, które chcą zawrzeć istotę swojej modlitwy w dwóch, trzech zdaniach.

E-book „100 modlitw mam” jest dostępny na Dobroci.pl. Z okazji zbliżającego się Dnia Matki – do 26 maja można go nabyć w promocyjnej ofercie. Zapraszamy do zamawiania!

Reklama
Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę