Nasze projekty

Już dziś o. Szustak na „Duchowości dla Warszawy”

"Czy warto być w takim Kościele?" - na to pytanie postara się dziś odpowiedzieć o. Adam Szustak, który będzie gościem cyklu "Duchowość dla Warszawy". Start: godz. 19 w Bazylice św. Krzyża w Warszawie.

Reklama

[the_ad id=”103214″]

Wykład organizuje Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie i mogą w nim uczestniczyć wszyscy chętni. Początkowo spotkanie miało odbyć się w tradycyjnym dla tych wykładów miejscu – w auli Centralnej Biblioteki Rolniczej, ale został przeniesiony do pobliskiej Bazyliki św. Krzyża. Spotkanie poprowadzi s. dr Judyta Pudełko. Wykład będzie transmitowany na żywo na kanale YouTube Archidiecezji Warszawskiej.

Start: godz. 19

Reklama
Reklama

„Duchowość dla Warszawy” to prowadzony od 2 lat cykl wykładów otwartych podejmujących różne ważne i aktualne tematy z życia Kościoła i wiary. Do głoszenia są zapraszane znane i cenieni ludzie Kościoła, wykładowcy, świadkowie. Gośćmi poprzedniego. październikowego wykładu poświęconego małżeństwu byli Monika i Marcin Gomułkowie. Sala wypełniła się po brzegi. Zapis wykładu dostępny jest na YouTube:

Reklama
Reklama

ad/Stacja7

 

 

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę