Nasze projekty

„Jak wyleczyć narzekanie?”. Kolejny wykład z cyklu „Duchowość dla Warszawy”

Akademia Katolicka w Warszawie we współpracy z Narodowym Instytutem Kultury i Dziedzictwa Wsi zaprasza na kolejny wykład otwarty z cyklu „Duchowość dla Warszawy”.

fot. dikushin/freepik.com

Narzekanie, choć wydaje się mało znaczące, jest naszym podstępnym i ukrytym wrogiem. Potrafi uprzykrzyć życie. Podcina skrzydła nawet najbardziej fantastycznym pomysłom. To epidemia naszych czasów. Osłabia nie tylko jakość naszych relacji rodzinnych i zawodowych, ale ewidentnie szkodzi naszemu zdrowiu fizycznemu, psychicznemu i duchowemu.

Czy można skutecznie bronić się przed tą współczesną chorobą? Jak możemy zrozumieć fenomen i znaczenie kompulsywnego narzekania oraz zdobyć efektywne narzędzia służące do wyrwania się z kręgu frustracji i poczucia niemocy? Te i podobne kwestie zostaną podjęte podczas wykładu „Jak wyleczyć narzekanie? Pozytywna wizja życia”, który wygłosi o. dr Piotr Kwiatek OFMCap.

Wykład odbędzie się 18 stycznia (czwartek) o godzinie 19.00 w auli Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi (ul. Krakowskie Przedmieście 66).

Reklama

Na kontynuację cyklu „Duchowość dla Warszawy” zapraszają organizatorzy Akademia Katolicka w Warszawie we współpracy z Narodowym Instytutem Kultury i Dziedzictwa Wsi. Wstęp wolny.

materiały prasowe

„Duchowość dla Warszawy” to cykl wykładów otwartych dla mieszkańców stolicy, jakie rozpoczął w 2016 roku Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie (dziś: Akademia Katolicka w Warszawie). 

materiały prasowe, pa/Stacja7

Reklama

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę