Nasze projekty

Vujicić: Chcesz wygrać? Musisz się… poddać!

Zmagasz się z chorobą? Życiowa sytuacja prowadzi cię do rozpaczy? Jedyną drogą do zwycięstwa jest całkowite poddanie się Bogu - przekonuje Nick Vujicić w swojej najnowszej książce "Niezwyciężony".

Reklama
"O nic się już zbytnio nie troskajcie, ale w każdej sprawie wasze prośby przedstawiajcie Bogu w modlitwie i błaganiu z dziękczynieniem! A pokój Boży, który przewyższa wszelki umysł, będzie strzegł waszych serc i myśli w Chrystusie Jezusie (Flp 4, 6-7)."

 

"- Ten pokój może stać się Twoim udziałem tylko wtedy, gdy zastosujesz wiarę w działaniu, powierzając Bogu swoje obawy i oddając Mu potrzebę kontrolowania swojego życia i posiadania pewności co do efektów swoich działań. Złóż wszystko w jego rękach i zdecyduj, że będzie pełnić jego wolę" – pisze popularny na całym świecie mówca motywacyjny, jednocześnie zachęcając do nieoczekiwania na spektakularne znaki z niebios.

Reklama
Reklama

 

– "Kiedy próbujesz odkryć Bożą wolę – czy to stając przed koniecznością podjęcia ważnej decyzji, czy szukając nowych kierunków i możliwości – nie spodziewaj się, że Bóg zawsze da ci wyraźny znak. Takie sytuacje – choć są wspaniałe – należą do rzadkości. Ja sam, starając się rozpoznać, czego chce ode mnie Bóg, zwracam uwagę przede wszystkim na poczucie wewnętrznego pokoju. Modlę się o pomoc w podjęciu decyzji i zaczynam działać. Jeśli towarzyszy mi przy tym spokój ducha, czuję, że obrałem właściwy kierunek – argumentuje Vujicić.

I dodaje: "- Nawet jeśli Bóg mówi "nie" twoim dzisiejszym planom, być może robi to po to, by następnego dnia powiedzieć "tak" czemuś znacznie lepszemu. Nie dowiesz się, co Bóg może uczynić z twoim życiem, dopóki Mu go nie powierzysz i nie zaczniesz cieszyć się bliską więzią ze Stwórcą".

Reklama
Reklama

 

Dlatego jeśli czekasz na cud w swoim życiu, poddaj się cierpliwie woli Bożej. Ojciec Wszechmogący kocha Cię miłością nieskończoną. Nawet jeśli teraz przeżywasz największe trudności, okaż mu swoje zaufanie. To jedyna droga do zwycięstwa!

Reklama
Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite