Nasze projekty

Nick Vujicic odwiedzi Polskę! „Odebrałem wiele ważnych lekcji, które chcę Wam przekazać”

Nick Vujicic, popularny mówca motywacyjny i ewangelizator, który urodził się bez rąk i nóg już 9 marca przyjedzie do Polski. Będzie gościem na wydarzeniu "Moc bez ograniczeń" w Warszawie. "Od mojej ostatniej wizyty u Was odebrałem wiele ważnych lekcji, które chcę Wam przekazać" - mówi Nick w krótkim wideo promującym spotkanie.

fot. CC BY 2.0/wikipedia.rog

Nick Vujicic obecnie jest jednym z najbardziej znanych mówców motywacyjnych na świecie i przykładem na to, że mimo przeciwności losu warto spełniać marzenia.

Już 9 marca przyjedzie do Polski. Z przyjemnością ogłaszam, że wracam do Polski, aby wystąpić na wydarzeniu Moc bez ograniczeń 9 marca w Warszawie. Przez ostatnich kilka lat bardzo wiele się wydarzyło i w naszym życiu i w Waszym kraju, w Polsce. Od mojej ostatniej wizyty u Was odebrałem wiele ważnych lekcji, które chcę Wam przekazać – mówi Nick w krótkim wideo promującym spotkanie w Warszawie.

Wydarzenie odbędzie się 9 marca 2023 roku w Warszawie i jest biletowane. Jak podkreślają organizatorzy wydarzenia, ze względu bezpieczeństwa szczegóły spotkania zostaną przekazane osobą, które zakupią bilet. Wszystkie informacje dotyczące spotkania z Nickiem Vujicicem można znaleźć >>>TUTAJ>>>.

Reklama

pa/Stacja7

Reklama

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę