Nasze projekty

Mężczyźni Stacji7 do kobiet całego świata

Pół żartem, pół serio postaraliśmy się spojrzeć na Wasze problemy. Z naszych obserwacji wynika, że nie ma czym się przejmować

Reklama

1. Nie mam w co się ubrać / Jak ja wyglądam?!


 

Zdaje się, że to Wasz najczęstszy problem. Każde mniejsze i większe wydarzenie wiąże się z dylematem: “W co ja się ubiorę”. Drogie Panie, dla kochającego mężczyzny we wszystkim wyglądacie najpiękniej na świecie, a często im zwyczajniej, tym piękniej, bo to Wy temu pięknu nadajecie sens i to Wy “się podobacie”, a nie “coś”, co macie na sobie. Jeśli natomiast czujecie, że źle dobrałyście strój na jakąś okazję – wykorzystajcie to na własną korzyść! Wasza pewność siebie i umiejętność pokazania swojego piękna w oczach mężczyzny znaczy o wiele więcej niż coś gorzej lub lepiej dobranego. A poza tym… jesteśmy zbyt głupi żeby w ogóle to zauważyć :)

Reklama

 

 


2. Nie zdążyłam się pomalować

Reklama

 

Pozostaje dodać – “I bardzo dobrze”! Nie chcemy na co dzień oglądać modelki prezentującej nową linię kosmetyków ani poprawionej wersji “Was”. To Wy nam się podobacie, a delikatny makijaż wyłącznie podkreśla Wasze piękno, a nie je nadaje. Ci z nas, którzy są żonaci, twierdzą, że ich żona nigdy nie jest piękniejsza niż chwilę po przebudzeniu. Cała reszta wierzy im na słowo.

 

Reklama

Mężczyźni Stacji7 do kobiet całego świata


3. Znudził się mną


 

Drogie Panie, jeśli wybiegamy na boisko, rozmawiamy o Lidze Mistrzów czy najnowszych grach komputerowych, to nie oznacza, że przestaliśmy się Wami interesować. Nie jesteście mniej ciekawe od naszych zainteresowań. Ale to dzięki naszym zainteresowaniom stajemy się ciekawsi dla Was. Mężczyzna żyjący pasją, kocha bardziej. Dowód? Nasze drużyny czasem przegrywają od lat, a ciągle przy nich wiernie trwamy. Z Wami jest tak samo – nigdy nam się nie nudzicie bez względu na okoliczności!

 


4. Ja już zawsze będę sama


 

Ten sposób myślenia to najprostsza droga do prawdziwej samotności. Musicie wiedzieć, że im bardziej “piękne” jesteście (co przez to rozumiemy – patrz punkt 6.), tym większe mamy problemy w zawieraniu z Wami znajomości. A z drugiej strony – to nie prawda, że pierwszy krok należy do nas. Nie zrozumcie tego w ten sposób, że to Wy macie nas podrywać (jeśli tak jest, to świadczy to wyłącznie o totalnym zaniku prawdziwych męskich cech). Pokażcie się nam! Historie, że facet zwrócił uwagę na “szarą myszkę” siedzącą w kącie to może romantyczny, ale głupi pomysł z komedii romantycznych. Znajdźcie się w centrum, uśmiechnięte i pełne życia. Pozwólcie, aby nasze spojrzenia się spotkały. Nic bardziej od tego nie działa na mężczyznę.

 

Mężczyźni Stacji7 do kobiet całego świata


5. Jestem gruba


 

Możecie nam wierzyć albo nie, ale prawda jest taka, że nie liczymy Waszych kilogramów. W ogóle nas one nie interesują. Nie chcemy, żeby była to zachęta do rozpoczęcia niezdrowego trybu życia, jednak zwracamy uwagę na to, że niepotrzebnie zadręczacie się przy każdym wejściu na wagę. Jeśli same uważacie, że lepiej byłoby zmieścić się w sukienkę, w którą wchodziłyście jeszcze latem, to nie będzie problemu, jeśli zdecydujecie się na dietę. Ale z ręką na sercu mówimy, że dodatkowe centymetry w Waszych boczkach nie robią na nas większego wrażenia.

 

 


6. Ona jest ładniejsza


 

Kłamstwo! “Obowiązujący kanon piękna” to bajka, którą próbują Wam wcisnąć działy marketingu odzieżówek i salonów kosmetycznych. Każdy mężczyzna ma inny gust – nigdy nie zrozumiemy, w czym piękniejsza od Was jest większość modelek! A poza tym… my naprawdę nie zatrzymujemy się tylko na tym, co widać. Najważniejsze i najbardziej trwałe jest to, że kochamy Was za to, jakie jesteście.

 

 


7. Przestał mi mówić “Kocham Cię”. Pewnie już mnie nie kocha


 

Panowie – to nasz największy grzech! Nie tłumaczcie się w ten sposób, że “Przecież nie odwołałem, a więc nic się nie zmieniło!”, kiedy ostatni raz powiedzieliście to 3 miesiące temu! To może śmieszne, ale tylko się pogrążacie. Panie nie mogą usłyszeć piękniejszego zdania i jeśli chcecie, żeby ich święto było wyjątkowe, zróbcie wszystko, aby właśnie kochane się poczuły! Na swoją obronę mamy to, że nasz męski świat jest bardziej światem czynu niż słowa i odpowiednikiem Waszego “kocham cię” jest nasze wynoszenie śmieci, naprawa waszego komputera i spędzanie z Wami całej soboty w galeriach handlowych ;)

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę