Nasze projekty

Dobry pomysł na komunijny prezent

Jeśli szukasz dobrego prezentu na zbliżającą się I Komunię - polecamy jedyną w swoim rodzaju książkę-grę!

Reklama

„Książki z serii „Zostań bohaterem Biblii” to wyjątkowe połączenie nauki i dobrej zabawy. A to wszystko wokół historii biblijnych. Na czas przygody z książką czytelnik staje się jednym z bohaterów opowieści i bierze udział w tworzeniu fabuły – jej bieg jest zależny od podjętych decyzji. To książka dla dzieci w wieku 7-10 lat.

Po każdym fragmencie historii czytelnik decyduje, jak postąpi jego bohater i wybiera następny krok i szuka w książce właściwego numeru.

Reklama
Reklama

skrin_Pawel

zostanbohaterem_mojżeszWybory, które stoją przed czytelnikiem, nie zawsze są oczywiste, a czasem mogą mieć przykre konsekwencje. Zawsze jednak może zacząć od nowa i sprawdzić, jak potoczyłaby się historia, gdyby zdecydował inaczej.

Reklama
Reklama

Jedna z części opowiada o życiu Mojżesza. Historia dzieje się nad brzegiem Nilu. Tu czytelnik wciela się w postać Tobiego, i należy do ludu Izraela, który przebywa na wygnaniu w Egipcie więziony przez faraona. Jedyną nadzieją na wyzwolenie jest Mojżesz, ale trzeba mu pomóc.

zostanbohaterem_swpawel

Część druga to opowieść o św. Pawle. To przygoda, dzięki której poznajemy jego misję i oddanie słowom Chrystusa. Historia dzieje się w Damaszku, 36 lat po Zmartwychwstaniu. Czytelnik towarzyszy św. Pawłowi w podróży i razem z nim głosi ludziom Dobrą Nowinę.

Reklama

wklejka2016kwiecien

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite