Nasze projekty
fot. sanah/youtube.com (print screen)

„Odbiegam od doskonałości, jak ognia boję się samotności…”. Posłuchaj nowej piosenki Sanah

Sanah nie przestaje zaskakiwać swoich fanów! Artystka właśnie wydała nowy utwór. Posłuchajcie koniecznie i zobaczcie wyjątkowy teledysk!

Reklama

Sanah, a właściwie Zuzanna Irena Jurczak to młoda artystka, wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka, skrzypaczka i absolwentka Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Jej twórczość zachwyca miliony Polaków, a koncerty zbierają zarówno młodych, jak i starszych słuchaczy. Artystka cały czas zaskakuje, a jej pomysły co raz stają się hitami!

ZOBACZ TEŻ>>> „Dobry Bóg obdarzył mnie skrzydłami”. Posłuchajcie nowej piosenki Sanah

W 2022 roku Sanah wydała płytę „Poezyje”, na której fani znajdą muzyczne aranżacje wierszy napisanych przez polskich artystów. Opracowała między innymi wiersze: Adama Asnyka, Krzysztofa Kamila BaczyńskiegoWisławy Szymborskiej, Juliusza Słowackiego, Marii Palikowskiej-Jasnorzewskiej, i innych, wybitnych poetów.

Reklama

Niedawno Sanah wydała piosenkę, która jest zapowiedzią jej nadchodzącego albumu pt” Kaprysy”. Utwór ten to wyjątkowa opowieść od kobiety dla kobiety. Dodatkowo wraz z jej premierą do internetu trafił wyjątkowy teledysk, w którym artystka wraz ze starszą Panią w pięknych okolicznościach przyrody i folkloru przygotowuje posiłek.

Zobacz i posłuchaj nowego utworu Sanah!

wikipedia.org,pa/Stacja7

Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę