Spacer po Moście do Nieba. „Zobacz co stało się dzięki Tobie”

Zobacz co stało się dzięki Tobie" - tymi słowami Grzegorz Kiciński z Fundacji Aniołów Miłosierdzia rozpoczyna swoje oprowadzanie po nowo otwartym hospicjum dla dzieci na Litwie. Film jest adresowany do wszystkich, którzy wsparli budowę tego miejsca.

Reklama

Hospicjum, prowadzone przez zgromadzenie Sióstr Jezusa Miłosiernego, zainaugurowało swoją działalność 15 lutego w Wilnie. W najnowszym filmie opublikowanym na kanale akcji Most do Nieba na YouTube można zobaczyć, jak wyglądają pokoje małych pacjentów i różne zastosowane w budynku niezwykłe rozwiązania. Grzegorz Kiciński, który jest naszym przewodnikiem po tym miejscu zwraca uwagę przede wszystkim na liczne przeszklenia, umożliwiające terminalnie chorym podziwianie panoramy Wilna bez wychodzenia na dwór czy liczne przedmioty, czyniące z tego miejsca prawdziwy Dom. 

– To nowy etap naszego wspólnego przedsięwzięcia, wyznaczony już małymi stópkami ale i Twoim gestem dobroci – mówi zwracając się do darczyńców, których wpłaty umożliwiły budowę Hospicjum. 

Na tym Moście prędzej czy później znajdziemy się wszyscy, choć często wyprzedzeni przez innych. Po drugiej stronie powitają nas, dziękując za nasze małe gesty. Spotkamy się wszyscy w Domu Ojca

Reklama
Reklama

– dodaje Grzegorz Kiciński.

Ponieważ Hospicjum nie pobiera opłat od swoich pacjentów, utrzymuje się całkowicie z darowizn od dobrych ludzi. Działanie Domu można wesprzeć m.in. za pośrednictwem strony MostDoNieba.pl

Reklama
Reklama

ad/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę