Nasze projekty
Fot. Most do Nieba/YouTube

„Kiedy człowiek staje przy człowieku z miłością, dokonują się cuda”. Trzy lata działalności hospicjum dla dzieci w Wilnie

"Pomoc otrzymało ponad 3 tysiące osób. Wielu z nich przeszło do wieczności w cudzie pokoju, spełnienia, wdzięczności. Dokonywały się cuda, kiedy wypisywaliśmy pacjentów, bo choroba się zatrzymała, zdrowie powróciło, osoba wróciła do swojej rodziny i dalej cieszy się cudem dnia codziennego" - prosto z serca i prosto z hospicjum dla dzieci w Wilnie, mówi s. Michaela Rak.

Reklama

Dziękujemy Bogu za cud istnienia hospicjum i za wielość cudów, jakie się dokonują przez to, że hospicjum pochyla się nad osobami, które w hospicjum czują się jak u siebie – mówi s. Michaela Rak w trzecią rocznicę istnienia hospicjum dla dzieci w Wilnie.

Pomoc dla 3 tysięcy osób

To jest ponad 3 tysiące osób, które otrzymały pomoc. Wielu z nich przeszło do wieczności właśnie w cudzie pokoju, spełnienia, wdzięczności. Dokonywały się cuda, kiedy wypisywaliśmy pacjentów, bo choroba się zatrzymała, zdrowie powróciło, osoba powróciła do swojej rodziny i dalej cieszy się cudem dnia codziennego.

Cud przerasta ludzkie możliwości, zawsze jest wypełniony mocą Bożą, ale w tę moc Boga wpisuje się też ludzka słabość i razem możemy przemieniać to, co w codzienności jest nie do pokonania. Kiedy człowiek staje przy człowieku z miłością, dokonują się cuda.

Reklama

CZYTAJ: „Wchodzi się tu jak na świętą ziemię – ziemię nadziei”. Niezwykły reportaż o hospicjum dla dorosłych i dzieci na Litwie

Bądźmy sprawcami cudu!

Bardzo Wam dziękuję, z głębi serca, za ten cud, że ten człowiek, który mówił „nie dam rady”, później stwierdzał: „dałem radę”. Ufam, że dalej w misji hospicyjną, będziecie nas wspierać. Bez Waszego wsparcia cud się nie dokona. Bądźmy sprawcami cudu, bądźmy tymi, którzy przemieniają świat przez serce, przez cuda – mówi s. Michalea Rak zachęcając do wsparcia hospicjum.

Reklama

Zobacz, jak wesprzeć hospicjum>>>

Reklama
Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę