Nasze projekty
fot. Reza Saeidi Pour/Wikimedia Commons CC BY 4.0

Zawsze nosi przy sobie różaniec. „Wszystko, co osiągnąłem zawdzięczam Bogu”

W jednym z wywiadów trener reprezentacji Chorwacji Zlatko Dalić opowiedział o swojej wierze. "Zawsze byłem wierzący i tak wychowuję swoje dzieci. W każdą niedzielę staram się chodzić na Eucharystię" - powiedział.

Reklama

Po objęciu w 2017 roku stanowiska trenera piłkarskiej reprezentacji swego kraju Dalić powiedział w wywiadzie: wszystko, co osiągnąłem w życiu i w swej karierze zawodowej, zawdzięczam swej wierze i jestem za to wdzięczny memu ukochanemu Bogu.

„Byłem szczęśliwy, mogąc iść na mszę”

Dalić wspomniał również, że w dzieciństwie był ministrantem i lubił służyć do mszy w klasztorze franciszkańskim, znajdującym się koło domu jego rodziców.

Byłem szczęśliwy, mogąc iść na mszę. Byłem szczęśliwy, mogąc iść na mszę. Moja mama mnie nauczyła i ukierunkowała moją wiarę. Zawsze byłem wierzący i tak wychowuję swoje dzieci. W każdą niedzielę staram się chodzić na Eucharystię – powiedział trener.

Reklama

Zawsze nosi ze sobą różaniec

Ujawnił ponadto, że jest czcicielem różańca, który zawsze nosi z sobą. Gdy czuję, że przeżywam jakieś trudne chwile, wkładam rękę do kieszeni, dotykam go i potem wszystko staje się łatwiejsze – powiedział Dalić.

kh, KAI/Stacja7

Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę