Nasze projekty
Reklama
fot. Instagram.com

Wierne pary Hollywood. Te małżeństwa są szczęśliwe od lat

Wierność małżeńska w Hollywood? To możliwe! Te pary udowadniają, że wszystkie małżeństwa mogą być szczęśliwe, nawet te w blasku fleszy. Możecie być zaskoczeni!

Tom Hanks i Rita Wilson

Tom Hanks jest jednym z najpopularniejszych aktorów wszechczasów. Zagrał między innymi w jednym z najbardziej docenianych filmów pt. „Forrest Gump” i w wielu innych wybitnych produkcjach. Sława jednak nie uderzyła mu do głowy, bowiem Hanks odnalazł szczęście u boku swojej ukochanej żony Rity Wilson. Poznali się na planie filmowym, a zaiskrzyło między nimi kilka lat później. Są małżeństwem od przeszło 30 lat i pokazują, że prawdziwa miłość przetrwa wszystko, nawet ciężką chorobę, bowiem u Rity w 2015 r. zdiagnozowano raka piersi. Po ciężkich diagnozach, udało się jej pokonać raka, a w trudnych chwilach był z nią kochający mąż, który nigdy nie zwątpił, że uda jej się wyzdrowieć.

Co ciekawe, para niejednokrotnie podkreślała również, że bardzo często się modlą i zawierzają Bogu swoje życie. Modlą się zarówno sami, jak i w duecie, a także ze swoimi dziećmi. Stąd właśnie płynie siła ich rodziny. Taka miłość może przetrwać wszelkie próby.

Czytaj także >>> Żona Toma Hanksa: „Bóg jest częścią naszego życia”

Denzel Washington i Pauletta Pearson

Nie da się ukryć, że Denzel Washington i Pauletta Pearson to, o których nie można było usłyszeć w kategorii skandali. Chronią swoją prywatność, a także dbają o wartości, a szczególnie te chrześcijańskie. Są małżeństwem od ponad 40 lat! Nie wyobrażają sobie życia z kimś innym. Mają wspólnie trójkę dzieci i są szczęśliwi od wielu lat. W 2002 roku postanowili, że odnowią swoją przysięgę małżeńską. Sam Denzel Washington bardzo często wypowiada się o wierze i podkreśla jej znaczenie w swoim życiu i małżeństwie. „Zawsze, zawsze stawiaj Boga na pierwszym miejscu. Zawdzięczam Mu wszystko, co mam, zesłał mi wszystkie dary” – powiedział. Jednym z tych darów niewątpliwie jest jego szczęśliwe i piękne małżeństwo.

Reklama

Czytaj także >>> Denzel Washington: Postaw Boga na pierwszym miejscu

Emily Blunt i Johna Krasinskiego

Jeśli oglądaliście Openheimerra Christophera Nollana czy „Diabeł ubiera się u Prady”, to z pewnością kojarzycie doskonałą aktorkę Emily Blunt. Okazuje się, że od kilkunastu lat jest ona w szczęśliwym małżeństwie z Johnem Krasinskim (swoją drogą ma on polskie korzenie), który był jej… stalkerem, a właściwie sam siebie tak nazwał, bowiem film „Diabeł ubiera się u Prady” obejrzał kilkadziesiąt razy! Poznali się na przyjęciu u u wspólnego znajomego i tak rozpoczęła się ich znajomość. Połączyła ich nie tylko miłość, ale także wielka przyjaźń i uwielbienie kina. Jak mówią – sekretem ich małżeństwa jest właśnie relacja oparta na przyjaźni, poczuciu humoru, ale także bezpieczeństwa. W lipcu będą obchodzić 14. rocznicę ślubu!

Czytaj także >>> Razem od 13 lat! Emily Blunt i John Krasinski zachwycają całe Hollywood

Reklama

Steve Carell i Nancy Walls

Wszyscy, którzy oglądali „Biuro” lub chociaż kojarzą memiczne kadry z tego serialu, na pewno kojarzą Steva Carella. To aktor komediowy, który potrafi rozbawić do łez widzów. W życiu prywatnym jest przykładnym mężem i ojcem. W 1995 r. ożenił się z aktorką Nancy Wall. On, gdy się poznali był wykładowcą w klubie komediowym, a ona dopiero nabywała doświadczenia w branży komediowej, w której oboje dziś doskonale się odnajdują i wspólnie żartują. „Moja żona jest o wiele zabawniejsza ode mnie. Choć nie czuję, że mam takie samo poczucie humoru jak moja rodzina, to z pewnością mam takie samo z nią. Uważamy, że te same rzeczy są zabawne” – powiedział kiedyś w wywiadzie dla The Guardian.

Kevin Becon i Kyra Sedgwick

Kevina Becona znacie z pewnością z roli w „Footlose”. Kyra Sedgwick również jest aktorką, która podbijała amerykańskie kina. Ich drogi spotkały się na planie filmu pt. „Lemon Sky”. Wówczas pojawiło się między nimi wyjątkowe uczucie, które kwitnęło i kwitnie do dziś. Kevin twierdzi, że miłość do żony uratowała go przed życiowym dołkiem. Wzięli ślub w 1988 r., a niedługo później na świecie pojawiło się ich pierwsze dziecko, a wkrótce drugie. Kyra oddała się macierzyństwu bez reszty. Jej mąż w wywiadach często podkreślał, że podziwia żonę, bowiem dzieciom oddała ona najlepsze lata swojej kariery. Ona sama podkreśla, że nie żałuje tego czasu, a dla swoich dzieci i ich miłości zrobiłaby absolutnie wszystko.

Reklama
Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę