Nasze projekty
Reklama
Fot. johnkrasinski/Instagram

Razem od 13 lat! Emily Blunt i John Krasinski zachwycają całe Hollywood

Bez wątpienia należą do jednej z najbardziej lubianych par w Hollywood! Małżeństwem są od 13 lat, jaka jest ich recepta na udany związek?

Styczeń 2015 roku, gala wręczenia nagród Critic’s Choice Movie Award. Emily Blunt jest na scenie i właśnie odbiera statuetkę za rolę w filmie „Na skraju jutra”. W tym momencie dzieje się coś niespotykanego. Na scenę wbiega… John Krasinski i mocno przytula swoją żonę. Natychmiast otrzymują tytuł najsłodszej pary w Hollywood! Poznaj ich historię!

CZYTAJ>>> Joanna Kulig o swoim małżeństwie: Opatrzność nad nami czuwała, że się odnaleźliśmy

John Krasinski był… stalkerem Emily Blunt!

John Krasinski jest znany z serialu „The Office”, w którym grał Jima Halperta. Ten amerykański aktor ma także polskie pochodzenie ze strony ojca! John nie ukrywa, że od zawsze był fanem aktorstwa Emily Blunt – wyznał, że zna wszystkie jej filmu a ten o tytule „Diabeł ubiera się u Prady” obejrzał aż… 72 razy! „Byłem niemal jej stalkerem!” – opowiadał w jednym z wywiadów.

Reklama

Z Emily Blunt po raz pierwszy spotkał się u znajomych. Dzięki znajomości z przyjacielem Emily, z którym przyszła na przyjęcie, nie odstępował Emily na krok. „Stał tak z nami dobrą chwilę, cały czas mnie rozśmieszając. Coś mi podpowiedziało, że to ten jedyny” – będzie potem wspominać Emily Blunt.

ZOBACZ>>> Małżeństwo: jak połączyć te dwa światy

Emily Blunt podkochiwała się w… Leonardo DiCaprio!

Intuicja nie zawiodła Emily, jednak nie mogła się odpłacić Johnowi tak dużą znajomością jego aktorskiego dorobku. Kojarzyła go głównie z sitcomu o życiu biura. Natomiast jako nastolatka podkochiwała się w… Leonardo DiCaprio. Jednak nie przeszkodziło im to w nawiązaniu relacji.

Pierwszą randkę spędzili na… strzelnicy! John nie był przekonany, że taka kobieta jak Emily będzie nim w ogóle zainteresowana. Jednak ich znajomość rozwijała się w szybkim tempie. John oświadczył się Emily. „Płakaliśmy obydwoje. Na szczęście powiedziała tak” – wspomina John. Ślub wzięli w 2010 roku, a później urodziły się ich dwie córki.

CZYTAJ>>> Przepis na udane małżeństwo według Agaty i Tomasza Wolnych. Zobaczcie sami! [VIDEO]

Reklama

Klucz do udanego związku według Emily Blunt i Johna Krasinskiego

Są jedną z nielicznych par w Hollywood, które mają za sobą taki staż małżeństwa. Wciąż zaskakują wiernością i miłością, jaka ich łączy. Podkreślają, że najważniejsze ich w małżeństwie jest to, że są dla siebie prawdziwymi przyjaciółmi. Łączy ich podobne poczucie humoru i pasja do kina.

„Najpiękniejszy okres w moim życiu zaczął się, gdy poznałem Emily” – przyznał John Krasinski w rozmowie z Daily Beats. „I to nie jest frazes, nie mówię tego po to, żeby ładnie wybrzmiało w mediach. Tak naprawdę jest. Moja żona to jedna z najfajniejszych osób na świecie. Jest tak piękna, tak bardzo utalentowana. Wiem, że nie zasługuję na nią”.

Emily Blunt zaznacza, że John daje jej niezwykłe poczucie bezpieczeństwa i wsparcia. „Bezwarunkowe wsparcie, jakie daje mi John, jest bezcenne. Jesteśmy swoimi powiernikami, najlepszymi przyjaciółmi”.

W lipcu będą świętować 14 rocznicę swojego ślubu. I wciąż uchodzą za najsłodszą parę Hollywood!

vogue.pl, wikipedia, zś/Stacja7

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę