Nasze projekty
FOT. Tomasz Wolny/Instagram.com

Przepis na udane małżeństwo według Agaty i Tomasza Wolnych. Zobaczcie sami! [VIDEO]

"Najpierw jesteśmy my, a potem świat" - to jeden ze składników przepisu na udane małżeństwo według Tomasza i Agaty Wolnych. Co jeszcze do tego dodać, by związek przetrwał lata i był naprawdę szczęśliwy, przepełniony miłością? Posłuchajcie!

Reklama

Tomasz Wolny pojawił się wraz z ukochaną żoną podczas sesji zdjęciowej dla SOS Wioski Dziecięce. To stowarzyszenie, które – jak czytamy na ich stronie internetowej – „pomaga dzieciom opuszczonym, osieroconym oraz zagrożonym utratą opieki rodziców. Organizujemy różnorodne formy pomocy dzieciom, aby jak najlepiej przygotować je do dorosłego życia”. Tomasz Wolny wraz z żoną wspierają tę piękna inicjatywę, właśnie dlatego pojawili się na sesji.

To organizacja, którą wspieramy od lat, znamy rodziny, znamy dzieciaki i widzimy, jak wzrastają i widzimy w jak niezwykłej atmosferze to wszystko się dzieje. Wioski Dziecięce potrafią dać tym kochanym urwisom to, co w życiu najcenniejsze, czyli bezpieczeństwo, akceptację i bliskość. Dają im to poprzez to, co mamy – poprzez czas i uważność. Dlatego jesteśmy zaszczyceni, że możemy być tutaj dzisiaj – powiedział Tomasz Wolny.

Czytaj także >>> Para zginęła w tragicznym wypadku. „Gdy ich odnaleziono, wciąż byli przytuleni”

Reklama

Tomasz Wolny: Rodzina – synonim miłości

Tomasz Wolny podkreślił, że tegoroczne hasło kampanii Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce „Czas to Miłość” jest niezwykle prawdziwe i powinno być hasłem przewodnim w życiu każdego człowieka. Bo – jak mówił – to, co mamy najcenniejszego to jest nasza rodzina i to są relacje jakie, budujemy wewnątrz tej rodziny. Aby te relacje zbudować, żeby ta więź była silna, szczera, była prawdziwa, musimy w nią zainwestować. Nie ma innego sposobu, żeby tę więź i te relacje zbudować. To wszystko przekłada się na na to, co jest w naszym życiu największą siłą – na rodzinę. A rodzina to jest synonim miłości.

Podczas eventu Agata i Tomasz Wolni zostali zapytani o to, jaki jest według nich przepis na udane małżeństwo. Agata odpowiedziała: wspólne wartości, wspólne priorytety ustawione w tej kolejności, o których Tomek mówił. Po pierwsze, my po drugie świat.

Oczywiście Happy wife, Happy Life – szczęśliwa, żona, szczęśliwe życie i to jest jedna jedyna zasada, której warto się trzymać – dodał z uśmiechem Tomasz Wolny.

Reklama

Zobaczcie sami!

Reklama
Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę