fot. prt scr/Twitter.com

Ukraińcy idą walczyć w obronie Ojczyzny. Wzruszające pożegnania z bliskimi [VIDEO]

Ukraina od rana znajduje się pod ostrzałem wojsk rosyjskich. Do ukraińskiej armii cały czas dołączają ochotnicy, którzy gotowi są zginąć broniąc Ojczyzny. Zanim jednak chwycą za broń, żegnają się ze swoimi bliskimi. Zobacz przejmujące nagrania.

Reklama

Wojna na Ukrainie dopiero się zaczęła, a już stoją za nią setki tysięcy historii, które wywołują nieznane nam dotąd emocje. Za naszą wschodnią granicą toczą się ludzkie tragedie rodzin, w których dorośli mężczyźni chwytają za broń. Na jednym nagraniu widać ojca, który wysłał swoją rodzinę do bezpiecznej strefy, pożegnał swoją córeczkę i został, by walczyć w obronie Ukrainy.

Kiedyś ciężko było wyobrazić sobie sytuację, gdy para zakochanych żegna się, gdy mężczyzna decyduje się bronić ojczyzny. Te opowieści znamy z lekcji historii, gdy podczas II wojny światowej wielu było bohaterów, którzy chwytali za broń w obronie kraju i zostawiali swoje ukochane, swoje rodziny. Dziś, na Ukrainie, historia zatacza koło. Na jednym ze zdjęć widać parę, która widzi się być może po raz ostatni i wymienia się przejmującymi spojrzeniami.

Reklama
Reklama

kw/Stacja7

Reklama
Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę