Nasze projekty
Reklama
Fot. Michał Koterski/Instagram

Misiek Koterski: „Lata w trzeźwości to były i są najpiękniejsze lata mojego życia”

"Mogę z ręką na sercu, z pełną świadomością i poczuciem powiedzieć, że to były i są najpiękniejsze i najwspanialsze lata mojego życia" - w grudniu 2022 roku pisał Misiek Koterski w swoim wpisie na Instagramie. Aktor od 9 lat żyje w trzeźwości od alkoholu, narkotyków i leków.

Misiek Koterski zmagał się z uzależnieniem od 14 roku życia. Jak wyznał w rozmowie z Katarzyną Olubińską, to Bóg pomógł mu wyjść z choroby jaką jest uzależnienie. Byłem w czynnym, ciężkim uzależnieniu i nie pomagały mi żadne terapie, żadne ośrodki. Uklęknąłem i poprosiłem Boga, żeby pomógł mi pokonać tę obsesję picia i ćpania i rzeczywiście to zrobił – mówił.

W grudniu 2022 roku aktor i prezenter telewizyjny opublikował na swoim koncie na Instagramie zdjęcia ze świętowania ósmej rocznicy życia w trzeźwości. Mogę z ręką na sercu, z pełną świadomością i poczuciem powiedzieć, że to były i są najpiękniejsze i najwspanialsze lata mojego życia – pisze Misiek Koterski.

„Jestem trzeźwym, szczęśliwym człowiekiem”

Nie kryje także wdzięczności za to, w jakim jest miejscu. Wczoraj uświadomiłem sobie ile cudownych rzeczy przez ten czas się wydarzyło. Jestem trzeźwym, szczęśliwym człowiekiem, który spełnił swoje największe marzenia. 

Aktor zaznaczył, że ważną rolę w jego walce o trzeźwość odegrał jego przyjaciel, który wspierał go w najtrudniejszych chwilach i zawsze w niego wierzył. Uświadomiłem sobie ile cudownych rzeczy przez ten czas się wydarzyło. Jestem trzeźwym, szczęśliwym człowiekiem, który spełnił swoje największe marzenia. Otaczam się wartościowymi ludźmi, spełniły się moje marzenia zawodowe. Jestem za to niezmiernie wdzięczny i dzisiaj mówię także i Tobie: Wszystko w życiu jest możliwe!

Reklama

zś/Stacja7

Reklama
Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę