Fot. Michał Koterski/Instagram

Misiek Koterski świętuje 8 lat życia w trzeźwości. „Dzisiaj mówię także i Tobie: wszystko w życiu jest możliwe”

"Mogę z ręką na sercu, z pełną świadomością i poczuciem powiedzieć, że to były i są najpiękniejsze i najwspanialsze lata mojego życia" - napisał Misiek Koterski w swoim wpisie na Instagramie. Aktor od 8 lat żyje w trzeźwości od alkoholu, narkotyków i leków.

Reklama

Misiek Koterski zmagał się z uzależnieniem od 14 roku życia. Jak wyznał w rozmowie z Katarzyną Olubińską, to Bóg pomógł mu wyjść z choroby jaką jest uzależnienie. Byłem w czynnym, ciężkim uzależnieniu i nie pomagały mi żadne terapie, żadne ośrodki. Uklęknąłem i poprosiłem Boga, żeby pomógł mi pokonać tę obsesję picia i ćpania i rzeczywiście to zrobił – mówił.

Kilka dni temu aktor i prezenter telewizyjny opublikował na swoim koncie na Instagramie zdjęcia ze świętowania ósmej rocznicy życia w trzeźwości. Mogę z ręką na sercu, z pełną świadomością i poczuciem powiedzieć, że to były i są najpiękniejsze i najwspanialsze lata mojego życia – pisze Misiek Koterski.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Michał Koterski (@misiekkoterski)

Reklama
Reklama

„Jestem trzeźwym, szczęśliwym człowiekiem”

Nie kryje także wdzięczności za to, w jakim jest miejscu. Wczoraj uświadomiłem sobie ile cudownych rzeczy przez ten czas się wydarzyło. Jestem trzeźwym, szczęśliwym człowiekiem, który spełnił swoje największe marzenia. 

Aktor zaznaczył, że ważną rolę w jego walce o trzeźwość odegrał jego przyjaciel, który wspierał go w najtrudniejszych chwilach i zawsze w niego wierzył. Wczoraj uświadomiłem sobie ile cudownych rzeczy przez ten czas się wydarzyło. Jestem trzeźwym, szczęśliwym człowiekiem, który spełnił swoje największe marzenia. Otaczam się wartościowymi ludźmi, spełniły się moje marzenia zawodowe. Jestem za to niezmiernie wdzięczny i dzisiaj mówię także i Tobie: Wszystko w życiu jest możliwe!

Reklama
Reklama

zś/Stacja7

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę