Nasze projekty
Reklama
Fot. davidhenrie/Instagram

David Henrie: Moje życie zaczęło się, gdy się ożeniłem i założyłem rodzinę

"Jestem bardzo wdzięczny za moją żonę, dzieci, moją rodzinę. Nie zamieniłbym tego na nic w świecie i nie mogę się doczekać, aż się zestarzeję razem z nimi" - pisze aktor David Henrie.

David Henrie to amerykański aktor, rozpoznawalny głównie dzięki występom w programach Disney Channel. Prywatnie jest mężem i tatą syna i dwóch córek. Nie kryje także, że wiara jest dla niego ważna. Jego Instagram jest pełen uroczych zdjęć z całą rodziną!

CZYTAJ>>> Bycie tatą to ich najważniejsza rola! Jakimi ojcami są znani aktorzy?

David Henrie o swoim małżeństwie: „Jest absolutnie najlepsze ze wszystkich!”

David Henrie wziął ślub w 2017 roku z Marią Cahill. Aktor na swoim Instagramie co roku publikuje posty wspominające ich wyjątkowy dzień ślubu. Małżeństwo jest absolutnie najlepsze ze wszystkich. To szaleństwo – myślałem, że nie mogę kochać mojej żony bardziej niż w dniu ślubu, ale jest coraz lepiej! Zwłaszcza, gdy zamieniła się w superbohaterkę i zawitała w przylądek macierzyństwa – napisał przy okazji jednej z rocznic.

Reklama

Jednym z moich ulubionych cytatów jest: „Miłość to wzajemne oddanie się, które kończy się odzyskaniem siebie”. Nie mogę być bardziej wdzięczny za nasze prawie 7 lat razem.

CZYTAJ>>> Nicola Zalewski spełnił marzenie ojca. Niedługo później jego tata zmarł

Aktor David Henrie i jego żona doświadczyli bólu utraty dzieci

W jednym z wpisów aktor odważył się na bardzo szczere wyznanie. Opublikował on zdjęcie ze ślubu z poruszającym i szczerym wyznaniem: „Nie wiedzieliśmy wtedy, że w przyszłości czeka nas 5 poronień…”. Aktor z bólem przyznał, że nie mieli wtedy świadomości jak skomplikowane może się okazać założenie rodziny.

Reklama

„Nikt mi nie powiedział, że będę musiał patrzeć, jak łzy płyną po twarzy mojej żony, gdy ona dowie się, że jest w ciąży, ze strachu przed utratą życia. Ból i trauma, które dotykają zarówno kobiety, jak i mężczyzn podczas poronienia, są bardzo realne. Niestety, nie mówi się o tym tak, jak powinno…” – napisał aktor i zaapelował do par przeżywających podobne trudności, by nie bali się szukać specjalistycznej pomocy w przejściu przez te traumatyczne przeżycie utraty dzieci.

CZYTAJ>>> Marcin Kwaśny: Często mówię: “Jezu, Ty się tym zajmij”

David Henrie: „Bycie tatą to najważniejsza rola, jaką kiedykolwiek dostałem”

Instagram aktora Davida Henriego jest nasycony uroczymi zdjęciami z jego codzienności z rodziną! Jak sam przyznaje, jego ulubioną rzeczą na świecie jest poranne picie kawy z dziećmi. „Bóg wybiera na ojcostwo zwykłych mężczyzn, aby zrealizować swój niezwykły plan” – pisze aktor.

Reklama

Urocze jest zdjęcie, na którym podnosi na rękach swoją córkę Pię i pisze: „Najlepsze uczucie na świecie!”

David Henrie: „Czuję, że moje życie zaczęło się gdy się ożeniłem i założyłem rodzinę”

Aktor stara się być jak najczęściej ze swoimi dziećmi, dlatego często zabiera je na plan filmowy. Tak wspomina jeden z tych dni: „Ostatnia noc była dla mnie wyjątkowa, moja córeczka mogła po raz pierwszy zobaczyć, jak gram! Skończyłem scenę, ona krzyknęła z widowni: „Tato, to było zabawne!”, wszyscy się śmiali, a potem skoczyła mi w ramiona i zrobiliśmy to zdjęcie. Russo mają nowego fana”.

Rodzina jest dla niego całym światem! „Czuję, że moje życie naprawdę zaczęło się, gdy się ożeniłem i założyłem rodzinę. Jestem bardzo wdzięczny za moją żonę, za moje dzieci i moją rodzinę. Nie zamieniłabym tego na nic w świecie i nie mogę się doczekać, aż się zestarzeję razem z nimi wszystkimi.”

zś/Stacja7

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę