Nasze projekty
Reklama
Fot. aleksander.zniszczol / Instagram

Aleksander Zniszczoł: Pamiętajcie, aby być wdzięcznym za to, co się ma

Aleksander Zniszczoł to utalentowany skoczek narciarski, prywatnie szczęśliwy mąż i tata. "Czas leci bardzo szybo... Pamiętajcie, aby być wdzięcznym za to co się ma i doceniać nawet najmniejsze rzeczy" - pisze skoczek.

Aleksander Zniszczoł to utalentowany skoczek narciarski. W swojej sportowej karierze zyskał wiele tytułów m.in. indywidualnego wicemistrza świata juniorów z 2012, zwycięzcę Letniego Pucharu Kontynentalnego 2011. Jest też rekordzistą skoczni Areal Horečky we Frenštácie pod Radhoštěm.

W trwającym Pucharze Świata w ubiegły weekend skoczek zaliczył fenomenalny występ. Trener polskiej kadry Thomas Thurnbichler w rozmowie z dziennikarzami pogratulował Zniszczołowi wspaniałych skoków. Mogę powiedzieć tylko jedno: Olek, gratuluję. To był świetny weekend dla Olka, który staje się naszym liderem – mówił szkoleniowiec.

CZYTAJ>>> Tuż przed skokiem robią znak krzyża, nie wstydzą się wiary. „To pomaga mi być lepszym zawodnikiem”

Reklama

„Dziękuje za wsparcie rodzinie”

Jaki jest prywatnie Aleksander Zniszczoł? Od siedmiu lat jest mężem Magdaleny, a od sześciu, tatą Hani. Mało kto wie, że jest fanem grilla i w chwilach wolnych od sportu oddaje się kulinarnemu szaleństwu! „Grill…. Uwielbiam gotować dla kogoś i dla siebie, a jak smakuje, to serducho rośnie” – napisał na swoim Instagramie.

W swoich wpisach w mediach społecznościowych podkreśla wartość rodziny i nie ukrywa że dostaje od niej ogromne wsparcie. „Dziękuje za wsparcie rodzinie, przyjaciołom” – napisał w jednym z wpisów z 2021 roku.

CZYTAJ>>> „Zadaniem rodziny nie jest spokój i stabilizacja”. Co jest najważniejsze w rodzinie? Wyjaśnia ks. Pawlukiewicz

Rodzinny czas z najbliższymi

Skoczek chętnie dzieli się także wspólnymi zdjęciami z żoną i córeczką. Wakacje, święta, wolny czas spędza z najbliższymi. „Korzystamy z pogody i spacerujemy po naszych górach. Często nie zdajemy sobie sprawy jak ładnie mamy pod nosem” – pisze na Instagramie.

„Pamiętajcie, aby być wdzięcznym za to, co się ma”

Aleksander Zniszczoł nie kryje dumy ze swojej córeczki Hani. W drugą rocznicę jej urodzin opublikował wzruszający wpis: „Nasza Hania kończy dzisiaj dwa latka. Czas leci bardzo szybo… Pamiętajcie, aby być wdzięcznym za to, co się ma i doceniać nawet najmniejsze rzeczy! A zobaczycie, że radość z każdego dnia będzie coraz większa!”.

sport.pl, viva.pl, zś/Stacja7

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę