Nasze projekty
Reklama

Lednica już 7. czerwca!

7 czerwca na Polach Lednickich odbędzie się osiemnaste Spotkanie Młodych Lednica 2000.

W tym roku na Polach Lednickich młodzież zgromadzi się pod hasłem „W Imię Syna”. W tym roku uczestnicy otrzymają od organizatorów dowody osobiste oraz pierścienie synowskie.

Gościem specjalnym Spotkania będzie ksiądz arcybiskup Konrad Krajewski, jałmużnik papieski. Przybliży on przybyłym na Pola Lednickie rolę i znaczenie spowiedzi. Prowadzone przez niego nabożeństwo pokutne będzie miało szczególne charakter, ponieważ od samego początku, spowiedź na Polach Lednickich jest jednym z punkt charakterystycznych.

Swoją obecność zapowiedział także nowy Prymas Polski, arcybiskup Wojciech Polak z Gniezna. Będzie on przewodniczył Mszy Świętej, a także poprowadzi Adorację wieńczącą Spotkanie. Oprócz Symboli Spotkania przygotowanych przez organizatorów, uczestnicy otrzymają również listy miłosne, mówiące o Miłości Boga do człowieka, które sami wcześniej przywiozą na Pola Lednickie. Biblię, czyli list od Boga do człowieka przyniesie skoczek spadochronowy, który wyląduje podczas Spotkania na Polach Lednickich.

Reklama

 


Informacja prasowa

Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę