Nasze projekty

Hej Blogerzy! Spotkajmy się w Katowicach

W Katowicach kolejny raz odbędzie się spotkanie blogerów.

Reklama

Wszystkich blogerów, vlogerów i youtuberów serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie organizowane przez bloSilesia. Tym razem blogerzy rozmawiać będą o celach, zgodnie z tematem wydarzenia „Blogerze! Cel! Pal! – Porozmawiajmy o skutecznym osiąganiu celów”. Spotykamy się w Klawiatura Klub Kulturalny 3.06 o godzinie 18:00.

 

Jak zwykle organizatorzy przygotowali dla Was merytoryczne prezentacje i zaprosili najlepszych prelegentów.

Reklama

Swoje trzy grosze wtrącą:

 

Michał Maj

Autor bloga Życie jest piękne. Człowiek mający za dużo zainteresowań i niepotrafiący usiedzieć w miejscu. Na przyjemności zarabia prowadząc Agencję Interaktywną MelonStudio. Kocha spełniać marzenia swoje i innych. Uwielbia podróże. Zwiedził dużą część Europy, był w napromieniowanym Czarnobylu, spędził półtora miesiąca w wiosce z Eskimosami na zachodzie Alaski, wybrał się autostopem do Afryki, a pewnego dnia wybrał się na Dworzec Centralny w Warszawie, wsiadł w pociąg i pojechał do Chin. Ot, tak po prostu, bo kto szczęśliwemu zabroni? Świat to wielki plac zabaw! Na co dzień mieszka w Krakowie, biega w maratonach, bawi się życiem i cieszy z małych przyjemności.

Reklama

 

Tytuł prezentacji: Blog sposobem na marzenia, czyli jak stałem się lepszym człowiekiem.

Opis: Opowiem historię pewnego nieśmiałego chłopaka, który zaczął spełniać swoje marzenia, podróżować po świecie, rozwijać własny biznes i inspirować innych. A wszystko dzięki blogowaniu.

Reklama

 


 

Jan Favre

Bloger stylożyciowy z rocznika ’88. Od października 2011 prowadzi bloga StayFly.pl, na którym porusza tematy związane z życiem w mieście. Muzyka, film, relacje międzyludzkie i komentarze do aktualnych wydarzeń. Na tle kolegów po fachu wyróżnia go ubieranie codziennych tematów w niecodzienne opowiadania i częste używanie metafor. Narzekał na edge rank zanim to było modne.

 

Tytuł prezentacji: Proszę o komcie :)

Opis: Kilka wskazówek, które sprawią, że pod postami na Twoim blogu w końcu zacznie toczyć się dyskusja.

 

Hej Blogerzy! Spotkajmy się w Katowicach

Konrad Kruczkowski

Autor bloga haloziemia.pl, laureat konkursu Blog Roku 2013, gdzie obok nagrody głównej zdobył statuetkę Bloga Blogerów, nagrodę w kategorii “Polityka, publicystyka i społeczeństwo” i wyróżnienie specjalne jednego ze sponsorów. Jako felietonista publikuje gościnnie w miesięczniku “W Drodze” i na łamach serwisu DEON.pl. Pracuje nad swoją pierwszą książką, która ma ukazać się w I połowie przyszłego roku nakładem wydawnictwa Zielona Sowa. Prywatnie mąż i tata.

 

Tytuł prezentacji: A jeśli to droga jest celem?

Opis: W relacjach osobistych kreacja nie działa, bo w pewnym momencie pojawia się ktoś, kto mówi: sprawdzam. Autentyczność w Internecie jest wartością unikalną i docenianą. Dlatego dużo ważniejsze od tworzenia strategii dla bloga, jest tworzenie siebie. Cele, tak komercyjne jak i te nie związane z biznesową stroną blogowania, stają się wówczas efektem ubocznym, który przerasta wyobrażenia i zaskakuje.

 


 

Patrycja Koczwara

Autorka bloga wnętrzarskiego kokopelia.pl. Poza tym redaktorka i projektantka.
Niezależna, przemądrzała i uparta. Tak najczęściej jest opisywana i dzięki odrobinie szczęścia, udaje jej się latać i osiągać kolejne cele.

Tytuł prezentacji: Nie mogę? No to patrz!

Opis: Krótka opowieść o latającym dywanie, na którym ciągle lecę. O tym jak blog, stał się moją przepustką do świata dużych korporacji, własnego biznesu czy wielkich redakcji. O dziewczynie, która kiedyś według bliskich "zajmowała się bzdurami" a teraz kształtuje swoją karierę i życie wokół pięknych rzeczy i wielkich
projektów. W swojej prezentacji pokażę Wam jak Wasze blogi mogą pomóc Wam obrać kierunek i osiągać cele.

 


 

A po prezentacjach po raz pierwszy pojawi się panel dyskusyjny, który poprowadzi Mateusz Ochman.

 

Patronem spotkania jest Stacja7.

 

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę