Nasze projekty

Bez pracy nie ma kołaczy. Zarabianie uczciwych pieniędzy według Bartosza Nosiadka

Ciężka praca, wytrwałość – czy wystarczą do osiągnięcia zawodowego sukcesu i finansowego spełnienia? Bartosz Nosiadek uświadamia, że poza nutką szczęścia i umiejętności, aby zarobić uczciwe pieniądze, trzeba w biznesie odnaleźć miejsce dla Boga i rodziny. W jaki sposób?

Reklama

Od rozwoziciela węgla, tłumacza, akwizytora, agenta ubezpieczeniowego, po developera z perspektywą stabilnej sytuacji finansowej. Bartosz Nosiadek przedstawia swoją drogę do prawdziwego sukcesu, która wiedzie niejednokrotnie przez trudne doświadczenia i naukę na własnych i cudzych błędach.

Boża ekonomia

Książka „Zarabianie uczciwych pieniędzy” nie jest po prostu poradnikiem „Jak zarabiać ogromne pieniądze?” – to przewodnik, jak poprzez ciężką pracę, wytrwałość i wiarę, dojść do stabilnej sytuacji finansowej. To także świadectwo o doświadczeniu „Bożej ekonomii”.

Reklama
Reklama

Bóg zrobił piękne rzeczy, kiedy zdecydowałem się zaprosić Go do swojego życia. Przez lata próbowałem radzić sobie o własnych siłach i na dłuższą metę spotykały mnie zawsze porażki. Jeśli szukasz w swoim biznesie dźwigni, to po 13 latach poszukiwań mogę Ci powiedzieć, że nie znalazłem lepszej dźwigni niż współpraca z Żywym Bogiem.

Bóg przecież też chce, abyśmy się rozwijali, uczyli i byśmy pomnażali nasze talenty. Wie też, że bez pokory szybko obrośniemy w piórka, więc z miłości zgadza się, aby spadały na nas konsekwencje naszych wyborów – tłumaczy Bartosz Nosiadek.

Nauka na błędach

Reklama
Reklama

Autor nie boi się trudnych pytań i dzieli się z czytelnikami swoimi wątpliwościami i porażkami.

Podobno mądrzy ludzie uczą się na błędach. Dodałbym, że naprawdę mądrzy ludzie uczą się na błędach innych.

Z perspektywy czasu nie wylewam łez przez to, że dałem się oszukać. To było pouczające doświadczenie. Najpierw czułem gniew, potem żal, następnie pytałem: „Czemu właśnie mnie musiało się to przydarzyć?!”. Ale minęło trochę czasu i poukładałem sobie to wszystko w głowie, tak że mogłem powiedzieć: „I znowu się czegoś nauczyłem!”.

Reklama

Garnek złota na końcu tęczy

Książka porusza tematy biznesowe, ale nie ma w niej gotowego przepisu na sukces. Autor przedstawia ścieżki rozwoju, możliwości i pola, bez uniwersalnej recepty na prowadzenie doskonałego biznesu. W finansowym poradniku można znaleźć inspirację, która pomoże dostrzec najważniejsze etapy budowania stabilizacji finansowej.

Nie zawsze jest kolorowo

Biznes to nie tylko satysfakcja i sukcesy, to także frustracje i porażki, z którymi trzeba nauczyć się żyć, a przede wszystkim z którymi trzeba sobie poradzić. Bartosz Nosiadek w książce podkreśla, że klęski dobrze wykorzystane, są najważniejszym źródłem pomyślności w interesach. W sytuacjach, kiedy człowiek jest przyparty do muru, a biznes wisi na włosku, autor wskazuje najskuteczniejsze jego zdaniem rozwiązanie: Pamiętam, że pewnego dnia, kiedy sytuacja ta mocno mnie paliła, zawarłem z Panem Jezusem umowę: zaprosiłem Go jako nowego wspólnika do firmy.  

Ludzki biznes

Budowanie relacji, sztuka komunikacji to także niezbędne elementy w prowadzeniu biznesu i zbieraniu cennych doświadczeń.

Buduj relacje z innymi ludźmi i pozwól sobie pomagać. To żaden wstyd upaść. Nawet jeśli nie potrafisz sam wstać, nie wstydź się, jeżeli ktoś pomoże Ci się podnieść. Nieważne, że nie zrobiłeś tego sam, ważne, że stoisz.  

Człowiek potrzebuje pomocy ludzi dookoła siebie, aby budować własną pokorę, która jest biletem wstępu do zdobywania innych cnót.

Następny krok

Kolejnym krokiem do osiągnięcia harmonii finansowej jest zadbanie o codzienny rytuał budżetowy. Autor książki zaprasza na bezpłatny webinar pt.Prosty Model Finansowy znany od tysięcy lat, którego nie uczą w szkole, a ma fundamentalne znaczenie dla Twojego POWODZENIA FINANSOWEGO. Organizatorzy zapewniają, że uczestnicy webinaru poznają sposoby mądrego zarządzania finansami, które nauczą oszczędzania i praktycznego łączenia wiary i tematyki finansowej.


Bartosz Nosiadek

Zarabianie uczciwych pieniędzy

Dzięki temu, że w ostatnich latach przeszedłem przez wszystkie etapy finansowe od długów po realizowanie dużych inwestycji, moje wskazówki mogą pomóc Ci uzdrowić finanse.

I to niezależnie na jakim etapie teraz jesteś, czy masz długi, czy po prostu chcesz usprawnić swój budżet domowy lub zacząć inwestować.

Widziałem, gdzie uciekają pieniądze i wiem, jak sprawić, aby było ich więcej. Dowiesz się tego w książce: Zarabianie uczciwych pieniędzy.

To aż 296 stron praktycznej wiedzy pełnej zaskakujących porad dotyczących finansów.

KUP KSIĄŻKĘ>>>

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite