Nasze projekty

Módl się razem ze św. Moniką o siebie i swoją rodzinę

Św. Monika - matka św. Augustyna, patronka matek, żon, wdów i wszystkich kobiet, które potrzebują wsparcia. Z okazji jej wspomnienia, nasz Modlitewnik św. Moniki znajdziesz w okazyjnej cenie! Akcja trwa do końca weekendu.

Reklama

Św. Monika – kobieta silna, pełna empatii, ciepła, a zarazem delikatna żona i matka, która niezależnie od okoliczności, troszczyła się o szczęście swoich najbliższych. Nie przypomina Ci to czegoś? To właśnie Twoja codzienność. Ty, tak jak Ona, każdego dnia dokładasz wszelkich starań, by Twoja rodzina była szczęśliwa i Bogiem silna. Widzisz to podobieństwo? 

Właśnie dlatego mamy dla Ciebie propozycję – Modlitewnik św. Moniki, który sprawi, że św. Monika stanie Ci się jeszcze bliższa. Będzie Twoją orędowniczką i wsparciem w codziennych trudach w macierzyństwie, małżeństwie i po prostu – w codzienności. 

Aby tak się stało, przygotowaliśmy dla Ciebie miesiąc rozważań na każdy dzień ze św. Moniką i Jej synem – św. Augustynem. Rozpocząć swoją modlitwę możesz w każdym czasie – dziś, jutro, a może za miesiąc. Nie musisz też modlić się dzień po dniu. Możesz powracać do rozważań w wybranej przez siebie chwili. Forma modlitwy jest bardzo dowolna. 

Reklama

Na każdy dzień przygotowaliśmy dla Ciebie cytat św. Augustyna, który doskonale wprowadza do modlitwy. Następnie rozważanie, w którym odnosimy się do codziennych spraw, problemów, radości, które spotykasz w codzienności. Na samym końcu znajdziesz krótką modlitwę za wstawiennictwem św. Moniki, w której powierzysz jej swoje troski, kłopoty i wątpliwości. 

Sprawdź Ebook „Modlitewnik św. Moniki >>>

Co jeszcze znajdziesz w Modlitewniku?

W ebooku znajdziesz nie tylko rozważanie na każdy dzień, ale także dokładną historię św. Moniki, która pokazuje, jak niesamowitą kobietą była. Poznasz najważniejsze momenty i dylematy jej życia, które sprawiają, że staje się ona jeszcze bliższa nas, a szczególnie nas – matek i żon.

Reklama

Znajdziesz także zbiór najbardziej znanych modlitw za wstawiennictwem św. Moniki w najróżniejszych potrzebach, a szczególnie w kłopotach w małżeństwie, macierzyństwie i rodzinie. 

Chcesz tak, jak św. Monika być drogowskazem i wsparciem dla swojej rodziny? Uklęknij i powierz jej wszystkie swoje rodzinne dylematy! Nikt inny tak, jak ona nie zrozumie takich problemów.

Czytaj także >>> Zadbaj o siebie i swoją rodzinę razem ze św. Moniką!

Reklama

Ebook o 20% taniej!

Z okazji wspomnienia św. Moniki, Modlitewnik, który dla Was przygotowaliśmy znajdziecie aż 20 % taniej! Akcja trwa do końca weekendu! :) Zatem… Zadbaj o siebie swoją rodzinę razem ze św. Moniką! Ebook znajdziesz na Dobroci.pl!

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę